• naše weby..
  • ..
  • .
Home
galerie
udržitelného
rozvoje
Vyber téma:-- vše --
Správa věcí veřejných a územní rozvoj Životní prostředí Udržitelná spotřeba a výroba Doprava a mobilita Zdraví Místní ekonomika Vzdělávání a výchova Kultura, volný čas Sociální prostředí Globální odpovědnost Venkov, krajina, zemědělství

galerie udržitelného rozvoje

Strategie

Vyber téma:-- vše --
Správa věcí veřejných a územní rozvoj Životní prostředí Udržitelná spotřeba a výroba Doprava a mobilita Zdraví Místní ekonomika Vzdělávání a výchova Kultura, volný čas Sociální prostředí Globální odpovědnost Venkov, krajina, zemědělství

-- Vyber téma --

-- vyber území --
×

Mikroregiony

Brdy

Ekologický mikroregion Rokytná

Hořepnický region

Jemnický mikroregion

Mikroregion Boskovicko

Mikroregion Bystřicko

Mikroregion Chelčicko-Lhenický

Mikroregion CHOPOS

Mikroregion Čistá Jihlava

Mikroregion Drahanská vrchovina

Mikroregion Dušejovsko

Mikroregion Habersko

Mikroregion Hodonínsko

Mikroregion Horácko

Mikroregion Hrotovicko

Mikroregion Kahan

Mikroregion Košeticko

Mikroregion Krnovsko

Mikroregion Kroměřížsko

Mikroregion Krušné hory-západ

Mikroregion Kuřimka

Mikroregion Letovicko

Mikroregion Loucko

Mikroregion Mariánskolázeňsko

Mikroregion Matice Slezská

Mikroregion Moravskotřebovska a Jevíčska

Mikroregion Náměšťsko

Mikroregion Novoměstsko

Mikroregion Pelhřimov

Mikroregion Pod Peperkem

Mikroregion Podoubraví

Mikroregion Podralsko

Mikroregion Polensko

Mikroregion Prácheňsko

Mikroregion Přibyslavsko

Mikroregion Sdružení Ašsko

Mikroregion Sdružení Brána Vysočiny

Mikroregion Sdružení Růže

Mikroregion Střední Vsetínsko

Mikroregion Svidník

Mikroregion Šumava-západ

Mikroregion Telčsko

Mikroregion Třebíčsko

Mikroregion Třemšín

Mikroregion Třešťsko

Mikroregion Urbanická brázda

Mikroregion Valašskomeziříčsko-Kelečsko

Mikroregion Velkomeziříčsko-Bítešsko

Mikroregion Zálesí

Moravskobudějovický mikroregion

Region Poodří

Regionální sdružení územní spolupráce Těšínského Slezska

Sdružení obcí Hlučínska

Sdružení obcí Podještědí

Subregion Velké Dářko

Svazek obcí Blata

Svazek obcí Hamr

Svazek obcí Panství hradu Veveří

Svazek obcí regionu Třeboňsko - SORT

Svazek obcí středního Pootaví

Svazek obcí Větrník

MAS

LAG Podralsko

LAG Strakonicko

MAS 21

MAS Achát

MAS Aktivios

MAS Blaník

MAS Blanský les - Netolicko

MAS Blatensko

MAS Bobrava

MAS Bohdanečsko

MAS Bohumínsko

MAS Bojkovsko

MAS Boleslavsko

MAS Boskovicko Plus

MAS Brána Brněnska

MAS Brána do Českého ráje

MAS Brána Písecka

MAS Brána Vysočiny

MAS Brdy

MAS Brdy-Vltava

MAS Broumovsko

MAS Buchlov

MAS Bystřička

MAS Chrudimsko

MAS Cínovecko

MAS Česká Kanada

MAS České středohoří

MAS Českomoravské pomezí

MAS Český les

MAS Český ráj a Střední Pojizeří

MAS Český sever

MAS Český Západ

MAS Dolní Morava

MAS Dolní Poolšaví

MAS Dolnobřežansko

MAS Ekoregion Úhlava

MAS Frýdlantsko

MAS Frýdlantsko-Beskydy

MAS Hanácké Království

MAS Hanácký venkov

MAS Havlíčkův kraj

MAS Hlinecko

MAS Hlubocko-Lišovsko

MAS Hlučínsko

MAS Holicko

MAS Horňácko a Ostrožsko

MAS Horní Pomoraví

MAS Hornolidečska

MAS Hradecký venkov

MAS Hranicko

MAS Hříběcí hory

MAS Hrubý Jeseník

MAS Hrušovansko

MAS Hustopečsko

MAS Jablunkovsko

MAS Jemnicko

MAS Jihozápad

MAS Jižní Haná

MAS Karlštejnsko

MAS Kelečsko-Lešensko-Starojicko

MAS Kraj živých vod

MAS Krajina srdce

MAS Královédvorsko

MAS Královská stezka

MAS Království-Jestřebí hory

MAS Krkonoše

MAS Krušné hory

MAS Kyjovské Slovácko v pohybu

MAS Labské Skály

MAS Lanškrounsko

MAS Lašsko

MAS LEADER-Loucko

MAS Lednicko-valtický areál

MAS Lípa pro venkov

MAS Litomyšlsko

MAS Luhačovské Zálesí

MAS Lužnice

MAS Mezi Hrady

MAS Mezi Úpou a Metují

MAS Mezilesí

MAS Mikroregionu Telčsko

MAS Mikulovsko

MAS Mladoboleslavský venkov

MAS Mohelnicko

MAS Moravská Brána

MAS Moravská cesta

MAS Moravskotřebovsko a Jevíčsko

MAS Moravský kras

MAS Most Vysočiny

MAS Nad Orlicí

MAS Nad Orlicí

MAS Nad Prahou

MAS Naděje

MAS Opavsko

MAS Orlicko

MAS Oslavka

MAS Otevřené zahrady Jičínska

MAS Partnerství Moštěnka

MAS Partnerství venkova

MAS Ploština

MAS Pobeskydí

MAS Podbrdsko

MAS Podbrněnsko

MAS Podchlumí

MAS Podhorácko

MAS Podhostýnska

MAS Podhůří Železných hor

MAS Podještědí

MAS Podlipansko

MAS Podřipsko

MAS Pohoda venkova

MAS Poličsko

MAS Pomalší

MAS Posázaví

MAS Pošumaví

MAS Přemyslovské střední Čechy

MAS Přiďte pobejt

MAS Prostějov venkov

MAS Radbuza

MAS Rakovnicko

MAS Region Haná

MAS Region Kunětické hory

MAS Region Pošembeří

MAS Regionu Poodří

MAS Říčansko

MAS Rokytná

MAS Rozkvět

MAS Rozvoj Kladenska a Prahy západ

MAS Rozvoj Krnovska

MAS Rozvoj Tanvaldska

MAS Rožnovsko

MAS Rýmařovsko

MAS Sdružení Růže

MAS Sdružení Splav

MAS Sdružení Západní Krušnohoří

MAS Sedlčansko

MAS Serviso

MAS Severní Chřiby a Pomoraví

MAS Skutečsko, Košumbersko a Chrastecko

MAS Slavkovské bojiště

MAS Slezská brána

MAS Sokolovsko

MAS Společná Cidlina

MAS Společnost pro rozvoj Humpolecka

MAS Staroměstsko

MAS Stolové hory

MAS Strážnicko

MAS Střední Haná

MAS Střední Polabí

MAS Střední Povltaví

MAS Střední Vsetínsko

MAS Svatého Jana z Nepomuku

MAS Svatojiřský les

MAS Svatováclavsko

MAS Světovina

MAS Svitava

MAS Šipka

MAS Šternbersko

MAS Šumavsko

MAS Šumperský venkov

MAS Třeboňsko

MAS Třešťsko

MAS Uničovsko

MAS Valašsko-Horní Vsacko

MAS Via rustica

MAS Vincenze Priessnitze pro Jesenicko

MAS Vizovicko a Slušovicko

MAS Vladař

MAS Vltava

MAS Vodňanská ryba

MAS Východní Slovácko

MAS Vyhlídky

MAS Vyškovsko

MAS Zálabí

MAS Zlatá cesta

MAS Znojemské vinařství

MAS Zubří země

MAS Železnohorský region

MAS Živé pomezí Krumlovsko-Jevišovicko

Města/obce

Abertamy

Adamov

Adamov (orp Č.Budějovice)

Adamov (orp Čáslav)

Adršpach

Albrechtice (orp Havířov)

Albrechtice (orp Lanškroun)

Albrechtice nad Orlicí

Albrechtice nad Vltavou

Albrechtice v Jizerských horách

Albrechtičky

Alojzov

Andělská Hora

Andělská Hora (orp Karlovy Vary)

Anenská Studánka

Archlebov

Arneštovice

Arnolec

Arnoltice

Babice (orp Moravské Budějovice)

Babice (orp Nový Bydžov)

Babice (orp Prachatice)

Babice (orp Šternberk)

Babice (orp Uherské Hradiště)

Babice (u Říčan)

Babice nad Svitavou

Babice u Rosic

Babylon

Bácovice

Bačalky

Bačetín

Bačice

Bačkov

Bačkovice

Bakov nad Jizerou

Baliny

Balkova Lhota

Banín

Bánov

Báňovice

Bantice

Barchov (orp Nový Bydžov)

Barchov (orp Pardubice)

Barchovice

Bařice-Velké Těšany

Bartošovice

Bartošovice v Orlických horách

Bartoušov

Baška

Bašnice

Bašť

Batelov

Batňovice

Bavorov

Bavory

Bavoryně

Bdeněves

Bdín

Běchary

Bechlín

Bechyně

Bečice (orp Tábor)

Bečice (orp Týn nad Vltavou)

Bečov

Bečov nad Teplou

Bečváry

Bedihošť

Bednárec

Bednáreček

Bedřichov (orp Boskovice)

Bedřichov (orp Jablonec nad Nisou)

Běhařov

Běhařovice

Bělá (orp Hlučín)

Bělá (orp Pelhřimov)

Bělá (orp Semily)

Bělá (orp Světlá nad Sázavou)

Bělá nad Radbuzou

Bělá nad Svitavou

Bělá pod Bezdězem

Bělá pod Pradědem

Bělá u Jevíčka

Bělčice

Běleč (orp Kladno)

Běleč (orp Tábor)

Běleč (orp Tišnov)

Běleč nad Orlicí

Bělkovice-Lašťany

Běloky

Bělotín

Bělov

Bělušice (orp Kolín)

Bělušice (orp Most)

Benátky (orp Hradec Králové)

Benátky (orp Litomyšl)

Benátky nad Jizerou

Benecko

Benešov

Benešov (orp Boskovice)

Benešov nad Černou

Benešov nad Ploučnicí

Benešov u Semil

Benešovice

Benetice

Beňov

Bernardov

Bernartice (orp Jeseník)

Bernartice (orp Milevsko)

Bernartice (orp Trutnov)

Bernartice (orp Vlašim)

Bernartice nad Odrou

Beroun

Beřovice

Běrunice

Besednice

Běstovice

Běstvina

Běšiny

Běštín

Bezděčí u Trnávky

Bezdědovice

Bezděkov (orp Chotěboř)

Bezděkov (orp Klatovy)

Bezděkov (orp Pardubice)

Bezděkov (orp Rokycany)

Bezděkov nad Metují

Bezděkov pod Třemšínem

Bezděz

Bezdružice

Bezkov

Bezměrov

Bezno

Bezuchov

Bezvěrov

Bílá (orp Frýdlant nad Ostravicí)

Bílá (orp Liberec)

Bílá Hlína

Bílá Lhota

Bílá Třemešná

Bílá Voda

Bílčice

Bílé Podolí

Bílé Poličany

Bílence

Bílichov

Bílina

Bílkovice

Bílov (orp Bílovec)

Bílov (orp Kralovice)

Bílovec

Bílovice

Bílovice nad Svitavou

Bílovice-Lutotín

Bílsko (orp Litovel)

Bílsko (orp Vodňany)

Bílsko u Hořic

Bílý Kámen

Bílý Kostel nad Nisou

Bílý Potok

Bílý Újezd

Biřkov

Biskoupky

Biskupice (orp Chrudim)

Biskupice (orp Luhačovice)

Biskupice (orp Moravská Třebová)

Biskupice (orp Prostějov)

Biskupice-Pulkov

Bítouchov

Bítov (orp Bílovec)

Bítov (orp Znojmo)

Bítovany

Bítovčice

Bitozeves

Blanné

Blansko

Blatce

Blatec

Blatná

Blatnice (orp Moravské Budějovice)

Blatnice (orp Nýřany)

Blatnice pod Svatým Antonínkem

Blatnička

Blatno (orp Chomutov)

Blatno (orp Podbořany)

Blazice

Blažejov

Blažejovice

Blažim (orp Nýřany)

Blažim (orp Žatec)

Blažkov

Blažovice

Blešno

Blevice

Blízkov

Blížejov

Blíževedly

Blížkovice

Blovice

Blšany

Blšany u Loun

Blučina

Bludov (orp Kutná Hora)

Bludov (orp Šumperk)

Bobnice

Bobrová

Bobrůvka

Bocanovice

Bochoř

Bochov

Bochovice

Boháňka

Boharyně

Bohaté Málkovice

Bohatice

Bohdalec

Bohdalice-Pavlovice

Bohdalín

Bohdalov

Bohdalovice

Bohdaneč

Bohdašín

Bohdíkov

Bohostice

Bohumilice

Bohumín

Bohunice

Bohuňov (orp Bystřice nad Pernštejnem)

Bohuňov (orp Svitavy)

Bohuňovice (orp Litomyšl)

Bohuňovice (orp Olomouc)

Bohuslavice (orp Hlučín)

Bohuslavice (orp Konice)

Bohuslavice (orp Nové Město nad Metují)

Bohuslavice (orp Telč)

Bohuslavice (orp Zábřeh)

Bohuslavice nad Vláří

Bohuslavice u Zlína

Bohuslávky

Bohušice

Bohušov

Bohušovice nad Ohří

Bohutice

Bohutín (orp Příbram)

Bohutín (orp Šumperk)

Bohy

Bojanov

Bojanovice (orp Černošice)

Bojanovice (orp Znojmo)

Bojiště

Bojkovice

Bolatice

Bolatice (část obce)

Boleboř

Bolehošť

Boleradice

Bolešiny

Bolkov

Boňkov

Bor

Bor u Skutče

Borač

Bořanovice

Bordovice

Boreč

Borek (orp Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)

Borek (orp Chotěboř)

Borek (orp České Budějovice)

Borek (orp Hořice)

Borek (orp Pardubice)

Bořenovice

Bořetice (orp Hustopeče)

Bořetice (orp Pelhřimov)

Bořetín (orp Jindřichův Hradec)

Bořetín (orp Pelhřimov)

Bořice

Bořislav

Bořitov

Borkovany

Borkovice

Borohrádek

Borotice (orp Dobříš)

Borotice (orp Znojmo)

Borotín (orp Boskovice)

Borotín (orp Tábor)

Borová (orp Náchod)

Borová (orp Polička)

Borová Lada

Borovany

Borovany (orp Milevsko)

Borovná

Borovnice (Kostelec nad Orlicí)

Borovnice (orp České Budějovice)

Borovnice (orp Dvůr Králové nad Labem)

Borovnice (orp Nové Město na Moravě)

Borovnice (orp Vlašim)

Borovnička

Borovník

Borovno

Borovy

Boršice

Boršice u Blatnice

Boršov

Boršov nad Vltavou

Borušov

Bory

Boseň

Boskovice

Boskovštejn

Bošice

Bošilec

Bošín

Bošovice

Boudy

Bousín

Bousov

Bouzov

Bozkov

Božanov

Božejov

Božetice

Boží Dar

Božice

Božičany

Brada-Rybníček

Bradáčov

Bradlec

Bradlecká Lhota

Brambory

Braňany

Brandov

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Brandýs nad Orlicí

Brandýsek

Branice

Braníškov

Branišov

Branišovice

Branka u Opavy

Brankovice

Branky

Branná

Branov

Bransouze

Brantice

Branžež

Břasy

Braškov

Bratčice (orp Čáslav)

Bratčice (orp Židlochovice)

Bratkovice

Bratřejov

Bratřice

Bratříkovice

Bratřínov

Bratronice (orp Blatná)

Bratronice (orp Kladno)

Bratrušov

Bravantice

Brázdim

Břeclav

Břehov

Břehy

Břest

Břestek

Břevnice

Březejc

Březí (orp Blatná)

Březí (orp Mikulov)

Březí (orp Říčany)

Březí (orp Velké Meziříčí)

Březí nad Oslavou

Březina

Březina

Březina (orp Jičín)

Březina (orp Jindřichův Hradec)

Březina (orp Mnichovo Hradiště)

Březina (orp Moravská Třebová)

Březina (orp Rokycany)

Březina (orp Tišnov)

Březinky

Březiny

Březnice

Březnice (orp Tábor)

Březnice (orp Zlín)

Březník

Březno (orp Chomutov)

Březno (orp Mladá Boleslav)

Březolupy

Březová

Březová (orp Hořovice)

Březová (orp Karlovy Vary)

Březová (orp Uherský Brod)

Březová (orp Vítkov)

Březová (orp Vizovice)

Březová nad Svitavou

Březová-Oleško

Březovice

Březské

Březsko

Březůvky

Břežany (orp Horažďovice)

Břežany (orp Rakovník)

Břežany (orp Znojmo)

Břežany I

Břežany II

Břidličná

Bříství

Bříšťany

Bříza

Brloh (orp Český Krumlov)

Brloh (orp Přelouč)

Brňany

Brněnec

Brníčko

Brnířov

Brniště

Brno

Brno-Bohunice

Brno-Bosonohy

Brno-Bystrc

Brno-Chrlice

Brno-Černovice

Brno-Ivanovice

Brno-Jehnice

Brno-jih

Brno-Jundrov

Brno-Kníničky

Brno-Kohoutovice

Brno-Komín

Brno-Královo Pole

Brno-Líšeň

Brno-Maloměřice a Obřany

Brno-Medlánky

Brno-Nový Lískovec

Brno-Ořešín

Brno-Řečkovice a Mokrá Hora

Brno-sever

Brno-Slatina

Brno-Starý Lískovec

Brno-střed

Brno-Tuřany

Brno-Útěchov

Brno-Vinohrady

Brno-Žabovřesky

Brno-Žebětín

Brno-Židenice

Brod nad Dyjí

Brod nad Tichou

Brodce

Brodec

Brodek u Konice

Brodek u Přerova

Brodek u Prostějova

Brodeslavy

Broumov

Broumov (orp Tachov)

Broumy

Brozany nad Ohří

Brtnice

Brtnička

Brťov-Jeneč

Brumov

Brumov-Bylnice

Brumovice (orp Hustopeče)

Brumovice (orp Opava)

Bruntál

Brusné

Brušperk

Bruzovice

Břvany

Brzánky

Brzice

Brzkov

Bublava

Bubovice

Buchlovice

Bučí

Bučina

Bučovice

Budčeves

Budeč (orp Dačice)

Budeč (orp Žďár nad Sázavou)

Budětice

Budětsko

Budíkov

Budiměřice

Budislav (orp Litomyšl)

Budislav (orp Soběslav)

Budíškovice

Budišov

Budišov nad Budišovkou

Budišovice

Budkov (orp Moravské Budějovice)

Budkov (orp Prachatice)

Budyně

Budyně nad Ohří

Bujanov

Bujesily

Buk (orp Přerov)

Buk (orp Vimperk)

Bukov

Buková (orp Přeštice)

Buková (orp Prostějov)

Buková u Příbramě

Bukovany (orp Benešov)

Bukovany (orp Kyjov)

Bukovany (orp Olomouc)

Bukovany (orp Příbram)

Bukovany (orp Sokolov)

Bukovec (orp Jablunkov)

Bukovec (orp Stod)

Bukovice (orp Náchod)

Bukovice (orp Tišnov)

Bukovina

Bukovina nad Labem

Bukovina u Čisté

Bukovina u Přelouče

Bukovinka

Bukovka

Bukovník

Bukovno

Bukvice

Bulhary

Bulovka

Buřenice

Buš

Bušanovice

Bušín

Bušovice

Buštěhrad

Butoves

Buzice

Býchory

Býčkovice

Býkev

Bykoš

Býkov-Láryšov

Býkovice

Bylany

Bynovec

Bystrá

Bystrá nad Jizerou

Bystřany

Bystré

Bystré (orp Dobruška)

Bystřec

Bystřice

Bystřice (orp Jičín)

Bystřice (u Benešova)

Bystřice nad Pernštejnem

Bystřice pod Hostýnem

Bystřice pod Lopeníkem

Bystřička

Bystročice

Bystrovany

Byšice

Býškovice

Býšovec

Býšť

Byzhradec

Bzenec

Bzová

Bžany

Cebiv

Cehnice

Cejle

Cekov

Cep

Cerekvice nad Bystřicí

Cerekvice nad Loučnou

Cerekvička-Rosice

Cerhenice

Cerhonice

Cerhovice

Cetechovice

Cetenov

Cetkovice

Cetoraz

Cetyně

Chabařovice

Chabeřice

Chaloupky

Chanovice

Chářovice

Charvatce

Charváty

Chbany

Cheb

Chelčice

Cheznovice

Chlebičov

Chleby (orp Benešov)

Chleby (orp Nymburk)

Chleny

Chlístov (orp Benešov)

Chlístov (orp Dobruška)

Chlístov (orp Klatovy)

Chlístov (orp Třebíč)

Chlístovice

Chlum (orp Blatná)

Chlum (orp Blovice)

Chlum (orp Česká Lípa)

Chlum (orp Rokycany)

Chlum (orp Třebíč)

Chlum (orp Vlašim)

Chlum Svaté Maří

Chlum u Třeboně

Chlum-Korouhvice

Chlumany

Chlumčany (orp Louny)

Chlumčany (orp Přeštice)

Chlumec

Chlumec (orp Český Krumlov)

Chlumec nad Cidlinou

Chlumek

Chlumětín

Chlumín

Chlumy

Chlustina

Chmelík

Chmelná

Chobot

Choceň

Chocenice

Chocerady

Chocnějovice

Chocomyšl

Chodouň

Chodouny

Chodov

Chodov (orp Domažlice)

Chodov (orp Karlovy Vary)

Chodová Planá

Chodovlice

Chodská Lhota

Chodský Újezd

Cholenice

Cholina

Choltice

Chomle

Chomutice

Chomutov

Chomýž

Choratice

Chornice

Chorušice

Choryně

Choťánky

Chotěboř

Chotěbudice

Chotěbuz

Choteč

Choteč (orp Jičín)

Choteč (orp Pardubice)

Chotěmice

Chotěnov

Chotěšice

Chotěšov (orp Lovosice)

Chotěšov (orp Stod)

Chotětov

Chotěvice

Chotíkov

Chotilsko

Chotiměř

Chotiněves

Choťovice

Chotovice (orp Litomyšl)

Chotovice (orp Nový Bor)

Chotoviny

Chotusice

Chotutice

Chotýčany

Chotyně

Chotýšany

Choustník

Choustníkovo Hradiště

Chožov

Chraberce

Chrast

Chrást (orp Nymburk)

Chrást (orp Plzeň)

Chrást (orp Příbram)

Chrastava

Chrastavec

Chrastavice

Chrášťany (orp Benešov)

Chrášťany (orp Černošice)

Chrášťany (orp Český Brod)

Chrášťany (orp Rakovník)

Chrášťany (orp Týn nad Vltavou)

Chraštice

Chrášťovice

Chrbonín

Chřenovice

Chřibská

Chříč

Chroboly

Chromeč

Chropyně

Chroustov

Chroustovice

Chrtníč

Chrtníky

Chrudichromy

Chrudim

Chrustenice

Chržín

Chuchelna

Chuchelná

Chudčice

Chudenice

Chudenín

Chudeřice

Chuderov

Chudíř

Chudoslavice

Chvalatice

Chvalčov

Chvaleč

Chválenice

Chvaletice

Chvalíkovice

Chvalkovice (orp Bučovice)

Chvalkovice (orp Jaroměř)

Chvalnov-Lísky

Chvalovice (orp Prachatice)

Chvalovice (orp Znojmo)

Chvalšiny

Chvatěruby

Chvojenec

Chyjice

Chyňava

Chýně

Chýnice

Chýnov

Chýstovice

Chyše

Chyšky

Chyšná

Chýšť

Cidlina

Cikháj

Církvice (orp Kolín)

Církvice (orp Kutná Hora)

Císařov

Citice

Cítoliby

Citonice

Citov

Cítov

Cizkrajov

Cotkytle

Crhov

Ctětín

Ctiboř (orp Tachov)

Ctiboř (orp Vlašim)

Ctidružice

Ctiměřice

Ctiněves

Cvikov

Cvrčovice (orp Kladno)

Cvrčovice (orp Pohořelice)

Čachotín

Čachovice

Čachrov

Čakov (orp Benešov)

Čakov (orp České Budějovice)

Čaková

Čakovičky

Čankovice

Čáslav

Čáslavice

Čáslavsko

Částkov (orp Tachov)

Částkov (orp Uherské Hradiště)

Častohostice

Častolovice

Častrov

Časy

Čavisov

Čebín

Čechočovice

Čechtice

Čechtín

Čechy

Čechy pod Kosířem

Čečelice

Čečelovice

Čečkovice

Čečovice

Čehovice

Čejč

Čejetice

Čejkovice (orp Čáslav)

Čejkovice (orp České Budějovice)

Čejkovice (orp Hodonín)

Čejkovice (orp Znojmo)

Čejov (orp Humpolec)

Čeladná

Čelákovice

Čelčice

Čelechovice

Čelechovice na Hané

Čelistná

Čeložnice

Čeminy

Čenkov

Čenkov u Bechyně

Čenkovice

Čeperka

Čepí

Čepřovice

Čeradice

Čerčany

Čermákovice

Čermná (Horšovský Týn)

Čermná (orp Vrchlabí)

Čermná nad Orlicí

Čermná ve Slezsku

Černá

Černá Hora

Černá u Bohdanče

Černá v Pošumaví

Černá Voda

Černava

Černčice

Černčice (orp Nové Město nad Metují)

Černé Voděrady

Černěves

Černíč

Černíkov

Černíkovice (orp Kralovice)

Černíkovice (orp Rychnov nad Kněžnou)

Černíky

Černilov

Černín

Černíny

Černiv

Černolice

Černošice

Černošín

Černotín

Černouček

Černousy

Černov

Čerňovice

Černovice

Černovice (orp Boskovice)

Černovice (orp Chomutov)

Černovice (orp Stod)

Černožice

Černuc

Černvír

Černý Důl

Černýšovice

Červená Hora

Červená Lhota

Červená Řečice

Červená Třemešná

Červená Voda

Červené Janovice

Červené Pečky

Červené Poříčí

Červenka

Červený Hrádek

Červený Kostelec

Červený Újezd (orp Černošice)

Červený Újezd (orp Votice)

Česká

Česká Bělá

Česká Bříza

Česká Čermná

Česká Kamenice

Česká Kubice

Česká Lípa

Česká Metuje

Česká Rybná

Česká Skalice

Česká Třebová

Česká Ves

České Budějovice

České Heřmanice

České Lhotice

České Libchavy

České Meziříčí

České Petrovice

České Velenice

Český Brod

Český Dub

Český Jiřetín

Český Krumlov

Český Rudolec

Český Šternberk

Český Těšín

Čestice (orp Kostelec nad Orlicí)

Čestice (orp Strakonice)

Čestín

Čestlice

Češov

Čichalov

Číchov

Číčenice

Číčovice

Číhalín

Číhaň

Číhošť

Čikov

Čilá

Čilec

Čím

Čimelice

Číměř (orp Jindřichův Hradec)

Číměř (orp Třebíč)

Čimice

Činěves

Čisovice

Čistá (orp Litomyšl)

Čistá (orp Mladá Boleslav)

Čistá (orp Rakovník)

Čistá u Horek

Čistěves

Čižice

Čížkov (orp Nepomuk)

Čížkov (orp Pelhřimov)

Čížkovice

Čížkrajice

Čížov

Čížová

Čkyně

Člunek

Čmelíny

Čtveřín

Čtyřkoly

Čučice

Dačice

Dalečín

Daleké Dušníky

Dalešice (orp Jablonec nad Nisou)

Dalešice (orp Třebíč)

Dalovice (orp Karlovy Vary)

Dalovice (orp Mladá Boleslav)

Dambořice

Damnice

Damníkov

Daňkovice

Darkovice

Daskabát

Dasnice

Dasný

Dašice

Davle

Deblín

Děčany

Děčín

Dědice

Dědová

Dehtáře

Děhylov

Děkanovice

Děkov

Děpoltovice

Desná

Desná (orp Litomyšl)

Dešenice

Dešná (orp Dačice)

Dešná (orp Vizovice)

Dešov

Deštná

Deštná (orp Boskovice)

Deštné v Orlických horách

Deštnice

Dětenice

Dětkovice (orp Prostějov)

Dětkovice (orp Vyškov)

Dětmarovice

Dětřichov (orp Frýdlant)

Dětřichov (orp Svitavy)

Dětřichov nad Bystřicí

Dětřichov u Moravské Třebové

Dílce

Díly

Dírná

Diváky

Dívčí Hrad

Dívčí Kopy

Dívčice

Divec

Divišov

Dlažkovice

Dlažov

Dlouhá Brtnice

Dlouhá Lhota (orp Blansko)

Dlouhá Lhota (orp Mladá Boleslav)

Dlouhá Lhota (orp Příbram)

Dlouhá Lhota (orp Tábor)

Dlouhá Loučka (orp Moravská Třebová)

Dlouhá Loučka (orp Uničov)

Dlouhá Stráň

Dlouhá Třebová

Dlouhá Ves (orp Havlíčkv Brod)

Dlouhá Ves (orp Sušice)

Dlouhé

Dlouhomilov

Dlouhoňovice

Dlouhopolsko

Dlouhý Most

Dlouhý Újezd

Dnešice

Dobelice

Dobev

Dobkovice

Dobrá

Dobrá Voda (orp Pelhřimov)

Dobrá Voda (orp Velké Meziříčí)

Dobrá Voda u Českých Budějovic

Dobrá Voda u Hořic

Dobrá Voda u Pacova

Dobřany

Dobřany (orp Dobruška)

Dobratice

Dobrčice

Dobré

Dobré Pole

Dobřejovice

Dobřeň

Dobřenice

Dobřichov

Dobřichovice

Dobříč (orp Černošice)

Dobříč (orp Kralovice)

Dobříkov

Dobříň

Dobřínsko

Dobříš

Dobřív

Dobrkovice

Dobrná

Dobrochov

Dobročkovice

Dobročovice

Dobrohošť

Dobroměřice

Dobromilice

Dobronice u Bechyně

Dobronín

Dobroslavice

Dobroutov

Dobrovice

Dobrovítov

Dobrovíz

Dobršín

Dobruška

Dobšice (orp Poděbrady)

Dobšice (orp Týn nad Vltavou)

Dobšice (orp Znojmo)

Dobšín

Dohalice

Doksany

Doksy

Doksy (orp Kladno)

Dolánky nad Ohří

Dolany (orp Jaroměř)

Dolany (orp Kladno)

Dolany (orp Klatovy)

Dolany (orp Kralupy nad Vltavou)

Dolany (orp Nýřany)

Dolany (orp Olomouc)

Dolany (orp Pardubice)

Dolce

Dolenice

Dolní Bečva

Dolní Bělá

Dolní Benešov

Dolní Beřkovice

Dolní Bezděkov

Dolní Bojanovice

Dolní Bousov

Dolní Branná

Dolní Břežany

Dolní Brusnice

Dolní Bukovsko

Dolní Cerekev

Dolní Chvatliny

Dolní Čermná

Dolní Dobrouč

Dolní Domaslavice

Dolní Dubňany

Dolní Dunajovice

Dolní Dvořiště

Dolní Dvůr

Dolní Habartice

Dolní Hbity

Dolní Heřmanice

Dolní Hořice

Dolní Hrachovice

Dolní Hradiště

Dolní Kalná

Dolní Kounice

Dolní Kralovice

Dolní Krupá (orp Havlíčkův Brod)

Dolní Krupá (orp Mnichovo Hradiště)

Dolní Lánov

Dolní Lažany

Dolní Lhota (orp Luhačovice)

Dolní Lhota (orp Ostrava)

Dolní Libochová

Dolní Lochov

Dolní Lomná

Dolní Loučky

Dolní Lukavice

Dolní Lutyně

Dolní Město

Dolní Morava

Dolní Moravice

Dolní Němčí

Dolní Nětčice

Dolní Nivy

Dolní Novosedly

Dolní Olešnice

Dolní Pěna

Dolní Podluží

Dolní Pohleď

Dolní Poustevna

Dolní Přím

Dolní Radechová

Dolní Řasnice

Dolní Ředice

Dolní Roveň

Dolní Rožínka

Dolní Rychnov

Dolní Slivno

Dolní Sokolovec

Dolní Stakory

Dolní Studénky

Dolní Těšice

Dolní Tošanovice

Dolní Třebonín

Dolní Újezd (orp Lipník nad Bečvou)

Dolní Újezd (orp Litomyšl)

Dolní Věstonice

Dolní Vilémovice

Dolní Vilímeč

Dolní Zálezly

Dolní Zimoř

Dolní Žandov

Dolní Žďár

Dolní Životice

Doloplazy (orp Olomouc)

Doloplazy (orp Prostějov)

Domamil

Domanín

Domanín (orp Třeboň)

Dománovice

Domašín

Domašov

Domašov nad Bystřicí

Domašov u Šternberka

Domaželice

Domažlice

Domoraz

Domousnice

Domoušice

Doňov

Doubek

Doubice

Doubrava

Doubravčice

Doubravice (orp České Budějovice)

Doubravice (orp Dvůr Králové nad Labem)

Doubravice (orp Strakonice)

Doubravice nad Svitavou

Doubravička

Doubravník

Doubravy

Doudleby

Doudleby nad Orlicí

Doupě

Drachkov

Dráchov

Drahanovice

Drahany

Drahelčice

Drahenice

Drahkov

Drahlín

Drahňovice

Drahobudice

Drahobuz

Drahonice

Drahonín

Drahoňův Újezd

Drahotěšice

Drahotín

Drahouš

Drahov

Drásov (orp Příbram)

Drásov (orp Tišnov)

Dražeň

Draženov

Dražice

Dražíč

Dražičky

Drážov

Dražovice (orp Bučovice)

Dražovice (orp Sušice)

Dražůvky

Dřenice

Dřešín

Dřetovice

Dřevčice

Dřevěnice

Drevníky

Dřevnovice

Dřevohostice

Drhovice

Drhovle

Drhovy

Dřínov (orp Kralupy nad Vltavou)

Dřínov (orp Kroměříž)

Dřínov (orp Slaný)

Dřísy

Dříteč

Dříteň

Drmoul

Drnek

Drnholec

Drnovice

Drnovice (orp Valašské Klobouky)

Drnovice (orp Vyškov)

Drobovice

Droužetice

Droužkovice

Drozdov (orp Hořovice)

Drozdov (orp Zábřeh)

Drslavice (orp Prachatice)

Drslavice (orp Uherský Brod)

Druhanov

Drunče

Druztová

Družec

Drysice

Držkov

Držková

Držovice

Dub

Dub nad Moravou

Dubá

Dubany

Dubčany

Dubenec (orp Dvůr Králové nad Labem)

Dubenec (orp Příbram)

Dubí

Dubicko

Dubičné

Dublovice

Dubňany

Dubné

Dubnice

Dubno

Dubovice

Duchcov

Dudín

Dukovany

Důl

Dunajovice

Dunice

Dušejov

Dušníky

Dvakačovice

Dvorce (orp Bruntál)

Dvorce (orp Jihlava)

Dvory (orp Nymburk)

Dvory (orp Prachatice)

Dvory nad Lužnicí

Dvůr Králové nad Labem

Dyjákovice

Dyjákovičky

Dyje

Dyjice

Dymokury

Dynín

Dýšina

Dzbel

Džbánice

Džbánov

Ejpovice

Erpužice

Evaň

Felbabka

Frahelž

Francova Lhota

Františkov nad Ploučnicí

Františkovy Lázně

Frenštát pod Radhoštěm

Fryčovice

Frýdek-Místek

Frýdlant

Frýdlant nad Ostravicí

Frýdštejn

Frymburk

Frymburk (orp Sušice)

Fryšava pod Žákovou horou

Fryšták

Fulnek

Golčův Jeníkov

Grešlové Mýto

Gruna

Grunta

Grygov

Grymov

Habartice

Habartov

Habří

Habřina

Habrovany

Habrovany (orp Ústí n.L.)

Habrůvka

Habry

Hačky

Hadravova Rosička

Háj u Duchcova

Háj ve Slezsku

Hajany (orp Blatná)

Hajany (orp Šlapanice)

Háje

Háje nad Jizerou

Hájek (orp Ostrov)

Hájek (orp Vodňany)

Hajnice

Halámky

Halenkov

Halenkovice

Haluzice

Halže

Hamr

Hamr na Jezeře

Hamry (orp Hlinsko)

Hamry (orp Klatovy)

Hamry nad Sázavou

Haňovice

Hanušovice

Harrachov

Hartinkov

Hartmanice

Hartmanice (orp Polička)

Hartmanice (orp Týn nad Vltavou)

Hartvíkovice

Haškovcova Lhota

Hať

Hatín

Havířov

Havlíčkova Borová

Havlíčkův Brod

Havlovice

Havraň

Havraníky

Hazlov

Hejná

Hejnice

Hejnice (orp Žamberk)

Hejtmánkovice

Helvíkovice

Herálec (orp Havlíčkův Brod)

Herálec (orp Žďár nad Sázavou)

Heraltice

Herink

Heřmaň (orp České Budějovice)

Heřmaň (orp Písek)

Heřmaneč

Heřmanice (orp Chotěboř)

Heřmanice (orp Frýdlant)

Heřmanice (orp Jaroměř)

Heřmanice u Oder

Heřmaničky

Heřmánkovice

Heřmánky

Heřmanov

Heřmanov (orp Děčín)

Heřmanova Huť

Heřmanovice

Heřmanův Městec

Heroltice

Heršpice

Hevlín

Hladké Životice

Hladov

Hlasivo

Hlásná Třebaň

Hlásnice

Hlavatce (orp České Budějovice)

Hlavatce (orp Soběslav)

Hlavečník

Hlavenec

Hlavice

Hlavnice

Hlavňovice

Hlína

Hlince

Hlincová Hora

Hlinka

Hlinná

Hlinsko (orp Lipník n.B.)

Hlízov

Hlohová

Hlohovčice

Hlohovec

Hlohovice

Hlubočany

Hlubočec

Hlubočky

Hluboká

Hluboká nad Vltavou

Hluboké

Hluboké Dvory

Hluboké Mašůvky

Hluboš

Hlubyně

Hluchov

Hlučín

Hluk

Hlupín

Hlušice

Hlušovice

Hnačov

Hnanice

Hnátnice

Hněvčeves

Hněvkovice

Hněvnice

Hněvošice

Hněvotín

Hnojice

Hnojník

Hobšovice

Hodějice

Hodětín

Hodice

Hodíškov

Hodkovice nad Mohelkou

Hodonice (orp Tábor)

Hodonice (orp Znojmo)

Hodonín

Hodonín (orp Boskovice)

Hodonín (orp Chrudim)

Hodov

Hodslavice

Hojanovice

Hojkov

Hojovice

Holany

Holasice

Holasovice

Holčovice

Holedeč

Holenice

Holešov

Holetín

Holice

Holín

Holohlavy

Holotín

Holoubkov

Holovousy (orp Hořice)

Holovousy (orp Kralovice)

Holštejn

Holubice (orp Černošice)

Holubice (orp Slavkov u Brna)

Holubov

Holýšov

Homole

Homole u Panny

Honbice

Honětice

Honezovice

Hora Svaté Kateřiny

Hora Svatého Šebestiána

Hora Svatého Václava

Hořany

Hořátev

Horažďovice

Horčápsko

Hořenice

Hořepník

Hořesedly

Hořešovice

Hořešovičky

Hořice

Hořice (orp Humpolec)

Hořice na Šumavě

Hořičky

Hořín

Hořiněves

Horka

Horka I

Horka II

Horka nad Moravou

Horka u Staré Paky

Horky (orp Čáslav)

Horky (orp Litomyšl)

Horky nad Jizerou

Horní Bečva

Horní Bělá

Horní Benešov

Horní Beřkovice

Horní Bezděkov

Horní Blatná

Horní Bludovice

Horní Bojanovice

Horní Bradlo

Horní Branná

Horní Břečkov

Horní Bříza

Horní Brusnice

Horní Bukovina

Horní Cerekev

Horní Čermná

Horní Domaslavice

Horní Dubenky

Horní Dubňany

Horní Dunajovice

Horní Dvořiště

Horní Habartice

Horní Heřmanice (orp Lanškroun)

Horní Heřmanice (orp Třebíč)

Horní Jelení

Horní Jiřetín

Horní Kalná

Horní Kamenice

Horní Kněžeklady

Horní Kounice

Horní Kozolupy

Horní Krupá

Horní Kruty

Horní Lapač

Horní Lhota (orp Luhačovice)

Horní Lhota (orp Ostrava)

Horní Libchava

Horní Libochová

Horní Lideč

Horní Loděnice

Horní Lomná

Horní Loučky

Horní Lukavice

Horní Maršov

Horní Město

Horní Meziříčko

Horní Moštěnice

Horní Myslová

Horní Němčí

Horní Němčice

Horní Nětčice

Horní Olešnice

Horní Paseka

Horní Pěna

Horní Planá

Horní Počaply

Horní Podluží

Horní Police

Horní Poříčí (orp Boskovice)

Horní Poříčí (orp Strakonice)

Horní Radechová

Horní Radouň

Horní Radslavice

Horní Rápotice

Horní Řasnice

Horní Ředice

Horní Řepčice

Horní Rožínka

Horní Skrýchov

Horní Slatina

Horní Slavkov

Horní Slivno

Horní Smrčné

Horní Smržov

Horní Stropnice

Horní Studénky

Horní Suchá

Horní Štěpánov

Horní Těšice

Horní Tošanovice

Horní Třešňovec

Horní Újezd (orp Hranice)

Horní Újezd (orp Litomyšl)

Horní Újezd (orp Třebíč)

Horní Ves

Horní Věstonice

Horní Vilémovice

Horní Vltavice

Horní Životice

Hornice

Hornosín

Horoměřice

Horosedly

Horoušany

Hořovice

Hořovičky

Horská Kvilda

Horšice

Horšovský Týn

Horušice

Hory

Hosín

Hoslovice

Hospozín

Hospříz

Hostašovice

Hostějov

Hostěnice

Hostěradice

Hostěrádky-Rešov

Hostětice

Hostětín

Hostim

Hostín

Hostín u Vojkovic

Hostinné

Hostišová

Hostivice

Hostomice

Hostomice (orp Bílina)

Hostouň

Hostouň u Prahy

Hostovlice

Hosty

Hošťálková

Hošťálkovice

Hošťálkovy

Hošťalovice

Hoštejn

Hoštice (orp Kroměříž)

Hoštice (orp Strakonice)

Hoštice-Heroltice

Hošťka

Hoštka

Hovězí

Hovorany

Hovorčovice

Hraběšice

Hraběšín

Hrabětice

Hrabišín

Hrabová (orp Zábřeh)

Hrabůvka

Hrabyně

Hracholusky (orp Prachatice)

Hracholusky (orp Rakovník)

Hrachoviště

Hradce

Hradčany (orp Poděbrady)

Hradčany (orp Přerov)

Hradčany (orp Tišnov)

Hradčany-Kobeřice

Hradčovice

Hradec (orp Stod)

Hradec (orp Světlá nad Sázavou)

Hradec Králové

Hradec nad Moravicí

Hradec nad Svitavou

Hradec-Nová Ves

Hradečno

Hrádek

Hrádek (orp Hradec Králové)

Hrádek (orp Jablunkov)

Hrádek (orp Ústí nad Orlicí)

Hrádek (orp Znojmo)

Hrádek (u Sušice)

Hrádek nad Nisou

Hradešice

Hradešín

Hradiště

Hradiště (orp Domažlice)

Hradiště (orp Nepomuk)

Hradiště (orp Rokycany)

Hradiště (orp Vlašim)

Hradištko (orp Černošice)

Hradištko (orp Nymburk)

Hranice

Hranice

Hranice (orp Trhové Sviny)

Hraničné Petrovice

Hrazany

Hrčava

Hrdějovice

Hrdibořice

Hrdlív

Hrdlořezy

Hřebeč

Hřebečníky

Hředle (orp Hořovice)

Hředle (orp Rakovník)

Hrejkovice

Hřensko

Hřibiny-Ledská

Hřibojedy

Hřiměždice

Hříšice

Hříškov

Hřivice

Hřivínův Újezd

Hrob

Hrobce

Hrobčice

Hrobice (orp Pardubice)

Hrobice (orp Vizovice)

Hrochův Týnec

Hromnice

Hronov

Hrotovice

Hroubovice

Hroznatín

Hroznětín

Hroznová Lhota

Hrubá Skála

Hrubá Vrbka

Hrubčice

Hrubý Jeseník

Hrusice

Hruška

Hrušky (orp Břeclav)

Hrušky (orp Slavkov u Brna)

Hrušov

Hrušová

Hrušovany

Hrušovany nad Jevišovkou

Hrušovany u Brna

Hrutov

Hubenov

Hudčice

Hudlice

Hukvaldy

Hulice

Hulín

Humburky

Humpolec

Huntířov

Hůrky

Hurtova Lhota

Hůry

Husí Lhota

Husinec

Husinec (orp Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)

Huslenky

Hustopeče

Hustopeče nad Bečvou

Huštěnovice

Hutisko-Solanec

Huzová

Hvězdlice

Hvězdonice

Hvězdoňovice

Hvozd (orp Konice)

Hvozd (orp Kralovice)

Hvozd (orp Rakovník)

Hvozdec (orp České Budějovice)

Hvozdec (orp Hořovice)

Hvozdec (orp Kuřim)

Hvozdná

Hvozdnice (orp Černošice)

Hvozdnice (orp Hradec Králové)

Hvožďany (orp Domažlice)

Hvožďany (orp Příbram)

Hybrálec

Hynčice

Hynčina

Hýskov

Hýsly

Ivaň (orp Pohořelice)

Ivaň (orp Prostějov)

Ivančice

Ivanovice na Hané

Jabkenice

Jabloňany

Jablonec nad Jizerou

Jablonec nad Nisou

Jablonná

Jablonné nad Orlicí

Jablonné v Podještědí

Jabloňov

Jablůnka

Jablunkov

Jáchymov

Jahodov

Jakartovice

Jakubčovice nad Odrou

Jakubov u Moravských Budějovic

Jakubovice

Jalubí

Jamné

Jamné nad Orlicí

Jamolice

Jámy

Jankov (orp České Budějovice)

Jankov (orp Pelhřimov)

Jankov (orp Votice)

Jankovice (orp Holešov)

Jankovice (orp Přelouč)

Jankovice (orp Uherské Hradiště)

Janoušov

Janov

Janov (orp Děčín)

Janov (orp Dobruška)

Janov (orp Litomyšl)

Janov (orp Rakovník)

Janov nad Nisou

Janová

Janovice

Janovice nad Úhlavou

Janovice v Podještědí

Janská

Janské Lázně

Janův Důl

Janůvky

Jarcová

Jarohněvice

Jaroměř

Jaroměřice

Jaroměřice nad Rokytnou

Jaroslav

Jaroslavice

Jarošov

Jarošov nad Nežárkou

Jarov (orp Blovice)

Jarov (orp Kralovice)

Jarpice

Jasenice

Jasenná (orp Jaroměř)

Jasenná (orp Vizovice)

Javor

Javorek

Javornice

Javorník

Javorník (orp Svitavy)

Javorník (orp Veselí nad Moravou)

Javorník (orp Vlašim)

Javorník (orp Vysoké Mýto)

Javůrek

Jedlá

Jedlany

Jedlí

Jedlová

Jedomělice

Jedousov

Jedovnice

Jehnědí

Jemnice

Jemníky

Jenčice

Jeneč

Jeníkov (orp Hlinsko)

Jeníkov (orp Teplice)

Jeníkovice (orp Hradec Králové)

Jeníkovice (orp Přelouč)

Jenišov

Jenišovice (orp Chrudim)

Jenišovice (orp Turnov)

Jenštejn

Jeřice

Jeřišno

Jeřmanice

Jersín

Jesenec

Jesenice

Jesenice (orp Rakovník)

Jesenice (orp Sedlčany)

Jeseník

Jeseník nad Odrou

Jesenný

Jestřabí

Jestřabí Lhota

Jestřabí v Krkonoších

Jestřebí (orp Česká Lípa)

Jestřebí (orp Nové Město nad Metují)

Jestřebí (orp Zábřeh)

Ješetice

Jetětice

Jetřichov

Jetřichovice

Jevany

Jevíčko

Jeviněves

Jevišovice

Jevišovka

Jezbořice

Jezdkovice

Jezdovice

Jezeřany-Maršovice

Jezernice

Ježená

Ježkovice

Ježov (orp Humpolec)

Ježov (orp Kyjov)

Ježovy

Jickovice

Jičín

Jičíněves

Jihlava

Jihlávka

Jíkev

Jilem (orp Chotěboř)

Jilem (orp Jindřichův Hradec)

Jilemnice

Jílové

Jílové u Držkova

Jílové u Prahy

Jílovice (orp Hradec Králové)

Jílovice (orp Trhové Sviny)

Jíloviště

Jimlín

Jimramov

Jinačovice

Jince

Jindřichov (orp Hranice)

Jindřichov (orp Krnov)

Jindřichov (orp Šumperk)

Jindřichovice (orp Kraslice)

Jindřichovice (orp Telč)

Jindřichovice pod Smrkem

Jindřichův Hradec

Jinín

Jinočany

Jinolice

Jinošov

Jiratice

Jiřetín pod Bukovou

Jiřetín pod Jedlovou

Jiřice (orp Humpolec)

Jiřice (orp Lysá nad Labem)

Jiřice u Miroslavi

Jiřice u Moravských Budějovic

Jiříkov

Jiříkov (orp Rýmařov)

Jiříkovice

Jirkov

Jirny

Jistebnice

Jistebník

Jitkov

Jivina (orp Hořovice)

Jivina (orp Mnichovo Hradiště)

Jívka

Jivno

Jívová

Jívoví

Jizbice

Jizerní Vtelno

Josefov (orp Hodonín)

Josefov (orp Sokolov)

Josefův Důl (orp Jablonec nad Nisou)

Josefův Důl (orp Mladá Boleslav)

Kacákova Lhota

Kacanovy

Kaceřov (orp Nýřany)

Kaceřov (orp Sokolov)

Kácov

Kačice

Kačlehy

Kadaň

Kadlín

Kadolec

Kadov (orp Blatná)

Kadov (orp Moravský Krumlov)

Kadov (orp Nové Město na Moravě)

Kájov

Kakejcov

Kalek

Kalenice

Kalhov

Kaliště (orp Humpolec)

Kaliště (orp Jihlava)

Kaliště (orp Říčany)

Kalivody

Kaly

Kamberk

Kámen (orp Děčín)

Kámen (orp Havl. Brod)

Kámen (orp Pacov)

Kamenec

Kamenec u Poličky

Kamenice (orp Jihlava)

Kamenice (orp Říčany)

Kamenice nad Lipou

Kamenický Šenov

Kameničky

Kameničná

Kamenná (orp Jihlava)

Kamenná (orp Třebíč)

Kamenná (orp Trhové Sviny)

Kamenná (orp Zábřeh)

Kamenná Horka

Kamenná Lhota

Kamenné Zboží

Kamenné Žehrovice

Kamenný Malíkov

Kamenný Most

Kamenný Přívoz

Kamenný Újezd (orp České Budějovice)

Kamenný Újezd (orp Rokycany)

Kamýk

Kamýk nad Vltavou

Kanice (orp Domažlice)

Kanice (orp Šlapanice)

Kaničky

Kanina

Kaňovice (orp Frýdek-Místek)

Kaňovice (orp Zlín)

Kaplice

Káranice

Káraný

Kardašova Řečice

Kařez

Kařízek

Karle

Karlík

Karlín

Karlov

Karlova Studánka

Karlova Ves

Karlovice

Karlovice (orp Turnov)

Karlovice (orp Zlín)

Karlovy Vary

Karlštejn

Karolín

Karolinka

Karviná

Kasalice

Kasejovice

Kašava

Kašnice

Kašperské Hory

Kateřinice (orp Kopřivnice)

Kateřinice (orp Vsetín)

Katov (orp Soběslav)

Katov (orp Tišnov)

Katovice

Katusice

Kaznějov

Kbel (orp Kolín)

Kbel (orp Přeštice)

Kbelany

Kbelnice

Kdousov

Kdyně

Keblice

Keblov

Kejnice

Kejžlice

Kelč

Kelčany

Kelníky

Kestřany

Ketkovice

Klabava

Kladeruby

Kladeruby nad Oslavou

Kladky

Kladníky

Kladno

Kladno (orp Hlinsko)

Kladruby

Kladruby (orp Rokycany)

Kladruby (orp Strakonice)

Kladruby (orp Teplice)

Kladruby (orp Vlašim)

Kladruby nad Labem

Klamoš

Klapý

Klášter

Klášter Hradiště nad Jizerou

Klášterec nad Ohří

Klášterec nad Orlicí

Klášterní Skalice

Klášterská Lhota

Klatovec

Klatovy

Klec

Klecany

Klenčí pod Čerchovem

Kleneč

Klenová

Klenovice

Klenovice na Hané

Klentnice

Klešice

Klíčany

Klimkovice

Klínec

Klíny

Klobouky u Brna

Klobuky

Klokočí (orp Hranice)

Klokočí (orp Turnov)

Klokočná

Klokočov

Klopina

Klopotovice

Klučenice

Klučov (orp Český Brod)

Klučov (orp Třebíč)

Kluky (orp Čáslav)

Kluky (orp Mladá Boleslav)

Kluky (orp Písek)

Kly

Kmetiněves

Kněždub

Kněževes (orp Boskovice)

Kněževes (orp Černošice)

Kněževes (orp Rakovník)

Kněževes (orp Žďár nad Sázavou)

Kněžice

Kněžice (orp Chrudim)

Kněžice (orp Jihlava)

Kněžičky

Kněžmost

Kněžnice

Kněžpole

Knínice

Knínice u Boskovic

Kňovice

Knovíz

Knyk

Kobeřice

Kobeřice u Brna

Koberovice

Koberovy

Kobylá nad Vidnavkou

Kobylí

Kobylice

Kobylnice (orp Kutná Hora)

Kobylnice (orp Mladá Boleslav)

Kobylnice (orp Šlapanice)

Kobyly

Kocbeře

Kocelovice

Kochánky

Kochánov

Koclířov

Kočí

Kočín

Kočov

Kohoutov

Kojatice

Kojatín

Kojátky

Kojčice

Kojetice (orp Neratovice)

Kojetice (orp Třebíč)

Kojetín

Kojetín (orp Havlíčkův Brod)

Kojice

Kokašice

Kokořín

Kokory

Kolaje

Koldín

Koleč

Kolešov

Kolešovice

Kolín

Kolinec

Kolomuty

Kolová

Koloveč

Kolšov

Komařice

Komárno

Komárov (orp Hořovice)

Komárov (orp Opava)

Komárov (orp Otrokovice)

Komárov (orp Soběslav)

Komárov (orp Šternberk)

Komárovice

Komňa

Komořany

Komorní Lhotka

Komorovice

Konárovice

Kondrac

Konecchlumí

Koněprusy

Koněšín

Konětopy

Konice

Konojedy

Konstantinovy Lázně

Kopidlno

Kopidlo

Kopřivná

Kopřivnice

Kořenec

Kořenice

Kořenov

Korkyně

Kornatice

Korno

Korolupy

Korouhev

Koroužné

Korozluky

Koruna

Koryčany

Koryta (orp Kralovice)

Koryta (orp Mnichovo Hradiště)

Korytná

Kosice

Kosičky

Kosmonosy

Kosoř

Kosořice

Kosořín

Kosov

Kosova Hora

Kostelany

Kostelany nad Moravou

Kostelec (orp Jičín)

Kostelec (orp Jihlava)

Kostelec (orp Kyjov)

Kostelec (orp Stříbro)

Kostelec na Hané

Kostelec nad Černými Lesy

Kostelec nad Labem

Kostelec nad Orlicí

Kostelec nad Vltavou

Kostelec u Heřmanova Městce

Kostelec u Holešova

Kostelec u Křížků

Kostelecké Horky

Kostelní Hlavno

Kostelní Lhota

Kostelní Myslová

Kostelní Radouň

Kostelní Vydří

Kostěnice

Kostice

Kostníky

Kostomlátky

Kostomlaty nad Labem

Kostomlaty pod Milešovkou

Kostomlaty pod Řípem

Košařiska

Košátky

Košetice

Košice (orp Kutná Hora)

Košice (orp Tábor)

Košík

Košíky

Košín

Košťálov

Košťany

Koštice

Kotenčice

Kotlasy

Kotopeky

Kotovice

Kotvrdovice

Kounice

Kounov (orp Dobruška)

Kounov (orp Rakovník)

Koupě

Kouřim

Kout na Šumavě

Kouty (orp Poděbrady)

Kouty (orp Světlá nad Sázavou)

Kouty (orp Třebíč)

Kovač

Kovalovice

Koválovice-Osíčany

Kováň

Kovanec

Kovanice

Kovářov

Kovářská

Kovčín

Kozárov

Kozárovice

Kozlany (orp Třebíč)

Kozlany (orp Vyškov)

Kozlov (orp Jihlava)

Kozlov (orp Světlá nad Sázavou)

Kozlov (orp Velk Meziříčí)

Kozlovice

Kozlovice (orp Frýdek-Místek)

Kozly (orp Česká Lípa)

Kozly (orp Louny)

Kozmice (orp Benešov)

Kozmice (orp Hlučín)

Kozojedy (orp Jičín)

Kozojedy (orp Kralovice)

Kozojedy (orp Rakovník)

Kozojedy (orp Říčany)

Kozojídky

Kozolupy

Kozomín

Kožichovice

Kožlany

Kožlí (orp Písek)

Kožlí (orp Světlá nad Sázavou)

Kožušany-Tážaly

Kožušice

Krabčice

Kraborovice

Krahulčí

Krahulov

Krajková

Krajníčko

Krakov

Krakovany

Krakovec

Kralice na Hané

Kralice nad Oslavou

Králíky

Králíky (orp Nový Bydžov)

Králova Lhota (orp Dobruška)

Králova Lhota (orp Písek)

Královec

Kralovice

Královice

Královské Poříčí

Kralupy nad Vltavou

Králův Dvůr

Kramolín (orp Náměšť nad Oslavou)

Kramolín (orp Nepomuk)

Kramolna

Kraselov

Krásensko

Krasíkov

Krasíkovice

Kraslice

Krásná (orp Aš)

Krásná (orp Frýdek-Místek)

Krásná Hora

Krásná Hora nad Vltavou

Krásná Lípa

Krásná Ves

Krásné (orp Chrudim)

Krásné (orp Nové Město na Moravě)

Krásné Pole

Krásné Údolí

Krásněves

Krásno

Krásný Dvůr

Krásný Les (orp Frýdlant)

Krásný Les (orp Ostrov)

Krasonice

Krasov

Krasová

Krašlovice

Krašovice

Krátká Ves

Kratochvilka

Kratonohy

Krátošice

Kratušín

Kravaře

Kravaře (orp Česká Lípa)

Kravsko

Krchleby (orp Čáslav)

Krchleby (orp Kostelec nad Orlicí)

Krchleby (orp Mohelnice)

Krchleby (orp Nymburk)

Krčmaň

Křeč

Křečhoř

Křečkov

Křečovice

Krejnice

Křekov

Křelov-Břuchotín

Křelovice (orp Nýřany)

Křelovice (orp Pelhřimov)

Křemže

Křenek

Křenice (orp Klatovy)

Křenice (orp Říčany)

Křenov

Křenovice (orp Písek)

Křenovice (orp Přerov)

Křenovice (orp Slavkov u Brna)

Křenovy

Křepenice

Křepice (orp Hustopeče)

Křepice (orp Znojmo)

Křesetice

Křesín

Křešice

Křešín (orp Pelhřimov)

Křešín (orp Příbram)

Křetín

Krhanice

Krhov (orp Boskovice)

Krhov (orp Třebíč)

Krhová

Krhovice

Křičeň

Křídla

Křídlůvky

Křimov

Křinec

Křinice

Křišťanov

Křišťanovice

Křivoklát

Křivsoudov

Křižánky

Křižanov

Křižanov (orp Milevsko)

Křižanovice (orp Bučovice)

Křižanovice (orp Chrudim)

Křižanovice u Vyškova

Křižany

Křižínkov

Křížkový Újezdec

Křižovatka

Krmelín

Krňany

Krnov

Krnsko

Krokočín

Kroměříž

Krompach

Kropáčova Vrutice

Kroučová

Krouna

Křoví

Krsy

Křtěnov

Křtiny

Křtomil

Krtov

Krty (orp Rakovník)

Krty (orp Strakonice)

Krucemburk

Kruh

Krumsín

Krumvíř

Krupá (orp Český Brod)

Krupá (orp Rakovník)

Krupka

Krušovice

Kružberk

Krychnov

Kryry

Kryštofovo Údolí

Kryštofovy Hamry

Kšely

Kšice

Ktiš

Ktová

Kublov

Kubova Huť

Kubšice

Kuchařovice

Kučeř

Kučerov

Kudlovice

Kujavy

Kukle

Kuklík

Kuks

Kulířov

Kunčice

Kunčice nad Labem

Kunčice pod Ondřejníkem

Kunčina

Kunčina Ves

Kundratice

Kunějovice

Kunemil

Kunětice

Kunice (orp Boskovice)

Kunice (orp Říčany)

Kuničky

Kunín

Kunkovice

Kuňovice

Kunovice

Kunovice (orp Valašské Meziříčí)

Kunratice (orp Děčín)

Kunratice (orp Frýdlant)

Kunratice u Cvikova

Kunštát

Kunvald

Kunžak

Kupařovice

Kurdějov

Kuřim

Kuřimany

Kuřimská Nová Ves

Kuřimské Jestřabí

Kuroslepy

Kurovice

Kutná Hora

Kutrovice

Kuželov

Kvasice

Kvasiny

Kváskovice

Kvášňovice

Květinov

Květná

Květnice

Květov

Kvíčovice

Kvilda

Kvílice

Kvítkov

Kvítkovice

Kyje

Kyjov

Kyjov (orp Havlíčkův Brod)

Kyjov (orp Žďár nad Sázavou)

Kyjovice (orp Opava)

Kyjovice (orp Znojmo)

Kynice

Kynšperk nad Ohří

Kyselka

Kyselovice

Kyšice (orp Kladno)

Kyšice (orp Plzeň)

Kyškovice

Kytín

Kytlice

Labská Stráň

Labské Chrčice

Labuty

Lačnov

Ladná

Lahošť

Lampertice

Lančov

Lánov

Lanškroun

Lány (orp Chotěboř)

Lány (orp Chrudim)

Lány (orp Kladno)

Lány u Dašic

Lanžhot

Lanžov

Lásenice

Laškov

Lašovice

Lavičky

Lavičné

Láz (orp Moravské Budějovice)

Láz (orp Příbram)

Lazinov

Lázně Bělohrad

Lázně Bohdaneč

Lázně Kynžvart

Lázně Libverda

Lázně Toušeň

Lazníčky

Lazníky

Lazsko

Lažánky (orp Blatná)

Lažánky (orp Tišnov)

Lažany (orp Blansko)

Lažany (orp Blatná)

Lažany (orp Turnov)

Lažiště

Lážovice

Lčovice

Lechotice

Lechovice

Ledce (orp Hradec Králové)

Ledce (orp Mladá Boleslav)

Ledce (orp Nýřany)

Ledce (orp Slaný)

Ledce (orp Židlochovice)

Ledčice

Ledeč nad Sázavou

Ledečko

Ledenice

Lednice

Ledvice

Lejšovka

Lelekovice

Lenešice

Lenora

Leskovec

Leskovec nad Moravicí

Leskovice

Lesná (orp Moravské Budějovice)

Lesná (orp Pacov)

Lesná (orp Tachov)

Lesná (orp Znojmo)

Lesní Hluboké

Lesní Jakubov

Lesnice

Lesonice (orp Moravské Budějovice)

Lesonice (orp Moravský Krumlov)

Lestkov

Lesůňky

Lešany (orp Benešov)

Lešany (orp Prostějov)

Lešetice

Leškovice

Lešná

Leština (orp Vysoké Mýto)

Leština (orp Zábřeh)

Leština u Světlé

Leštinka

Letiny

Letkov

Letohrad

Letonice u Vyškova

Letovice

Lety (orp Černošice)

Lety (orp Písek)

Levín

Levínská Olešnice

Lhánice

Lhenice

Lhota (orp Brandýs nad Labem - Stará Boleslav)

Lhota (orp Kladno)

Lhota (orp Lipník nad Bečvou)

Lhota (orp Zlín)

Lhota pod Hořičkami

Lhota pod Libčany

Lhota pod Radčem

Lhota Rapotina

Lhota u Lysic

Lhota u Olešnice

Lhota u Příbramě

Lhota u Vsetína

Lhota-Vlasenice

Lhotice

Lhotka

Lhotka (orp Frýdek-Místek)

Lhotka (orp Hořovice)

Lhotka (orp Mělník)

Lhotka (orp Přerov)

Lhotka (orp Telč)

Lhotka (orp Žďár nad Sázavou)

Lhotka nad Labem

Lhotka u Litultovic

Lhotka u Radnic

Lhotky

Lhotsko

Lhoty u Potštejna

Lhůta

Libá

Libáň

Libavá

Libavské Údolí

Libchavy

Libchyně

Libčany

Libčeves

Libčice nad Vltavou

Liběchov

Libecina

Libědice

Libějice

Libějovice

Libel

Libenice

Libeř

Liberec

Liberec (mč)

Liberec-Vratislavice nad Nisou

Liberk

Liběšice (orp Litoměřice)

Liběšice (orp Žatec)

Libětice

Líbeznice

Libež

Libhošť

Libice nad Cidlinou

Libice nad Doubravou

Libín

Libina

Libiš

Libišany

Libkov (orp Chrudim)

Libkov (orp Domažlice)

Libkova Voda

Libkovice pod Řípem

Liblice

Liblín

Libňatov

Libníč

Libníkovice

Libochovany

Libochovice

Libochovičky

Libočany

Libodřice

Liboměřice

Libomyšl

Libořice

Liboš

Libošovice

Libotenice

Libotov

Libouchec

Libovice

Librantice

Libřice

Libštát

Libuň

Libušín

Lichkov

Lichnov (orp Frenštát pod Radhoštěm)

Lichnov (orp Krnov)

Lichoceves

Licibořice

Lično

Lidečko

Lidice

Lidmaň

Líně

Linhartice

Lípa

Lípa (orp Zlín)

Lípa nad Orlicí

Lipec

Lipí

Lipina

Lipinka

Lipnice nad Sázavou

Lipník (orp Mladá Boleslav)

Lipník (orp Třebíč)

Lipník nad Bečvou

Lipno

Lipno nad Vltavou

Lipoltice

Lipov

Lipová (orp Cheb)

Lipová (orp Konice)

Lipová (orp Luhačovice)

Lipová (orp Přerov)

Lipová (orp Rumburk)

Lipová-lázně

Lipovec (orp Blansko)

Lipovec (orp Chrudim)

Lipovice

Liptál

Liptaň

Lipůvka

Lísek

Lískovice

Líský

Lisov

Lišany (orp Rakovník)

Lišany (orp Žatec)

Lišice

Líšina

Líšná (orp Nové Město na Moravě)

Líšná (orp Přerov)

Líšná (orp Rokycany)

Lišnice

Líšnice (orp Černošice)

Líšnice (orp Mohelnice)

Líšnice (orp Žamberk)

Líšný

Lišov

Líšťany (orp Louny)

Líšťany (orp Nýřany)

Líté

Liteň

Litenčice

Litichovice

Litíč

Litoboř

Litobratřice

Litochovice

Litohlavy

Litohoř

Litohošť

Litoměřice

Litomyšl

Litostrov

Litošice

Litovany

Litovel

Litultovice

Litvínov

Litvínovice

Lkáň

Lnáře

Lobeč

Lobendava

Lobodice

Lochenice

Lochousice

Lochovice

Ločenice

Loděnice (orp Beroun)

Loděnice (orp Pohořelice)

Lodhéřov

Lodín

Loket

Loket (orp Vlašim)

Lom

Lom (orp Blatná)

Lom (orp Tábor)

Lom u Tachova

Lomec

Lomnice (orp Bruntál)

Lomnice (orp Sokolov)

Lomnice (orp Tišnov)

Lomnice nad Lužnicí

Lomnice nad Popelkou

Lomnička

Lomy

Lopeník

Losiná

Lošany

Loštice

Loucká

Loučany

Loučeň

Loučim

Loučka (orp Litovel)

Loučka (orp Valašské Klobouky)

Loučka (orp Valašské Meziříčí)

Loučky

Loučná

Loučná nad Desnou

Loučovice

Louka (orp Boskovice)

Louka (orp Veselí nad Moravou)

Louka u Litvínova

Loukov (orp Bystřice pod Hostýnem)

Loukov (orp Mnichovo Hradiště)

Loukovec

Loukovice

Louňová

Louňovice

Louňovice pod Blaníkem

Louny

Loužnice

Lovčice (orp Hradec Králové)

Lovčice (orp Kyjov)

Lovčičky

Lovčovice

Lovečkovice

Lovosice

Loza

Lozice

Lštění

Lubě

Lubenec

Luběnice

Lubná (orp Kroměříž)

Lubná (orp Litomyšl)

Lubná (orp Rakovník)

Lubné

Lubnice

Lubník

Luboměř

Luby

Lučany nad Nisou

Lučice

Lučina

Ludgeřovice

Ludíkov

Ludkovice

Ludmírov

Ludslavice

Ludvíkov

Ludvíkovice

Luhačovice

Luka

Luká

Luka nad Jihlavou

Lukavec (orp Lovosice)

Lukavec (orp Pacov)

Lukavec u Hořic

Lukavice (orp Chrudim)

Lukavice (orp Rychnov nad Kněžnou)

Lukavice (orp Zábřeh)

Lukavice (orp Žamberk)

Lukov (orp Bílina)

Lukov (orp Moravské Budějovice)

Lukov (orp Zlín)

Lukov (orp Znojmo)

Luková

Lukovany

Lukoveček

Luleč

Lupenice

Luštěnice

Lutín

Lutonina

Lutopecny

Lužany (orp Hradec Králové)

Lužany (orp Jičín)

Lužany (orp Přeštice)

Lužce

Luže

Lužec nad Cidlinou

Lužec nad Vltavou

Luženičky

Lužice (orp Hodonín)

Lužice (orp Most)

Lužice (orp Prachatice)

Lužice (orp Šternberk)

Lužná (orp Rakovník)

Lužná (orp Vsetín)

Lužnice

Lysá nad Labem

Lysice

Lysovice

Machov

Machová

Mackovice

Mačkov

Mahouš

Majdalena

Majetín

Makotřasy

Makov (orp Boskovice)

Makov (orp Litomyšl)

Malá Bystřice

Malá Hraštice

Malá Lhota

Malá Losenice

Malá Morava

Malá Morávka

Malá Roudka

Malá Skála

Malá Štáhle

Malá Úpa

Malá Veleň

Malá Víska

Malá Vrbka

Malčín

Malé Březno (orp Most)

Malé Březno (orp Ústí nad Labem)

Malé Hoštice

Malé Hradisko

Malé Kyšice

Malé Přítočno

Malé Svatoňovice

Malé Výkleky

Malé Žernoseky

Maleč

Malečov

Malenice

Malenovice

Malešov

Malešovice

Maletín

Malhostovice

Malhotice

Malíč

Malíkov

Malíkovice

Malínky

Malinová

Málkov (orp Beroun)

Málkov (orp Chomutov)

Malonty

Malotice

Malovice

Malšice

Malšín

Malšovice

Malý Beranov

Malý Bor

Malý Újezd

Manětín

Mankovice

Maňovice

Mařenice

Mariánské Hory a Hulváky

Mariánské Lázně

Mariánské Radčice

Markvartice (orp Děčín)

Markvartice (orp Jičín)

Markvartice (orp Telč)

Markvartice (orp Třebíč)

Markvartovice

Maršov

Maršov u Úpice

Maršovice (orp Benešov)

Maršovice (orp Jablonec nad Nisou)

Martiněves

Martinice (orp Holešov)

Martinice (orp Velké Meziříčí)

Martinice u Onšova

Martínkov

Martínkovice

Martinov

Máslojedy

Máslovice

Masojedy

Mastník

Mašovice

Mašťov

Matějov

Mazelov

Mažice

Mcely

Měchenice

Měcholupy (orp Nepomuk)

Měcholupy (orp Žatec)

Meclov

Mečeříž

Mečichov

Měčín

Měděnec

Medlice

Medlov

Medlov u Uničova

Medlovice (orp Uherské Hradiště)

Medlovice (orp Vyškov)

Medonosy

Medový Újezd

Měkynec

Melč

Mělčany

Mělnické Vtelno

Mělník

Měňany

Menhartice

Měník

Měnín

Merboltice

Měřín

Merklín (orp Ostrov)

Merklín (orp Přeštice)

Měrotín

Měrovice nad Hanou

Měrunice

Městec Králové

Městečko

Městečko Trnávka

Město Albrechtice

Město Touškov

Měšice

Měšín

Mešno

Metylovice

Mezholezy (dříve okres Domažlice)

Mezholezy (dříve okres Horšovský Týn)

Meziboří

Mezihoří

Mezilečí

Mezilesí (orp Nové Město nad Metují)

Mezilesí (orp Pacov)

Meziměstí

Mezina

Meziříčí

Meziříčko (orp Moravské Budějovice)

Meziříčko (orp Velké Meziříčí)

Mezná (orp Pelhřimov)

Mezná (orp Soběslav)

Mezno

Mezouň

Michálkovice

Michalovice (orp Havlíčkův Brod)

Michalovice (orp Litoměřice)

Míchov

Míčov-Sušice

Mičovice

Mikolajice

Mikulášovice

Mikulčice

Mikuleč

Mikulov

Mikulov (orp Teplice)

Mikulovice (orp Jeseník)

Mikulovice (orp Pardubice)

Mikulovice (orp Třebíč)

Mikulovice (orp Znojmo)

Mikulůvka

Milasín

Milavče

Milčice

Mileč

Milejovice

Milenov

Milešín

Milešov

Milešovice

Miletín

Milevsko

Milhostov

Miličín

Milíčov

Milíčovice

Milíkov (orp Cheb)

Milíkov (orp Jablunkov)

Milín

Milínov

Milíře

Milonice (orp Blansko)

Milonice (orp Bučovice)

Miloňovice

Milostín

Milostovice

Milotice

Milotice nad Bečvou

Milotice nad Opavou

Milovice

Milovice (orp Hořice)

Milovice (orp Mikulov)

Milý

Mimoň

Minice

Miřejovice

Miřetice (orp Hlinsko)

Miřetice (orp Vlašim)

Mířkov

Mirkovice

Miroslav

Miroslavské Knínice

Mirošov

Mirošov (orp Jihlava)

Mirošov (orp Nové Město na Moravě)

Mirošovice

Mirotice

Mírov

Mírová

Mírová pod Kozákovem

Mirovice

Miskovice

Místo

Mistřice

Mistrovice

Míškovice

Míšov

Mišovice

Mladá Boleslav

Mladá Vožice

Mladé Bříště

Mladé Buky

Mladecko

Mladeč

Mladějov

Mladějov na Moravě

Mladějovice

Mladkov

Mladoňovice (orp Chrudim)

Mladoňovice (orp Moravské Budějovice)

Mladošovice

Mladotice

Mladý Smolivec

Mlázovice

Mlečice

Mlékojedy

Mlékosrby

Mlýnské Struhadlo

Mlýny

Mnetěš

Mnich

Mnichov (orp Domažlice)

Mnichov (orp Mariánské Lázně)

Mnichov (orp Strakonice)

Mnichovice

Mnichovice (orp Vlašim)

Mnichovo Hradiště

Mníšek

Mníšek pod Brdy

Mochov

Mochtín

Močerady

Močovice

Modlany

Modletice

Modlíkov

Modrá

Modrá Hůrka

Modrava

Modrava

Modřice

Modřišice

Modřovice

Mohelnice

Mohelnice (orp Nepomuk)

Mohelnice nad Jizerou

Mohelno

Mojné

Mokošín

Mokrá-Horákov

Mokré

Mokré Lazce

Mokrosuky

Mokrouše

Mokrovousy

Mokrovraty

Mokrý Lom

Moldava

Morašice (orp Chrudim)

Morašice (orp Litomyšl)

Morašice (orp Přelouč)

Morašice (orp Znojmo)

Moravany (orp Kyjov)

Moravany (orp Pardubice)

Moravany (orp Šlapanice)

Moravec

Moravecké Pavlovice

Moraveč

Moravice

Moravičany

Morávka

Moravská Nová Ves

Moravská Ostrava a Přívoz

Moravská Třebová

Moravské Bránice

Moravské Budějovice

Moravské Knínice

Moravské Málkovice

Moravskoslezský Kočov

Moravský Beroun

Moravský Krumlov

Moravský Písek

Moravský Žižkov

Mořice

Mořina

Mořinka

Mořkov

Morkovice-Slížany

Morkůvky

Most

Mostek (orp Dvůr Králové nad Labem)

Mostek (orp Vysoké Mýto)

Mostkovice

Mosty u Jablunkova

Mošnov

Mouchnice

Mouřínov

Moutnice

Mrač

Mrákotín (orp Chrudim)

Mrákotín (orp Telč)

Mrákov

Mratín

Mříčná

Mrlínek

Mrsklesy

Mrtník

Mrzky

Mšec

Mšecké Žehrovice

Mšené-lázně

Mšeno

Mukařov (orp Mnichovo Hradiště)

Mukařov (orp Říčany)

Mutějovice

Mutěnice (orp Hodonín)

Mutěnice (orp Strakonice)

Mutěnín

Mutkov

Mydlovary

Myslejovice

Mysletice

Mysletín

Mysliboř

Myslibořice

Myslín

Myslinka

Myslív

Myslkovice

Mysločovice

Myslovice

Myštěves

Myštice

Mýto

Mžany

Nabočany

Náchod

Načeradec

Načešice

Nadějkov

Nadějov

Nadryby

Nahořany

Nahošovice

Náklo

Nákří

Naloučany

Nalžovice

Nalžovské Hory

Náměšť na Hané

Náměšť nad Oslavou

Napajedla

Nárameč

Narysov

Nasavrky

Nasavrky (orp Tábor)

Nasavrky (orp Vysoké Mýto)

Násedlovice

Našiměřice

Návojná

Návsí

Nebahovy

Nebanice

Nebílovy

Nebovidy (orp Kolín)

Nebovidy (orp Šlapanice)

Nebřehovice

Nebužely

Nechanice

Nechvalice

Nechvalín

Nečín

Nečtiny

Nedabyle

Nedachlebice

Nedakonice

Nedašov

Nedašova Lhota

Neděliště

Nedomice

Nedrahovice

Nedvědice

Nedvězí

Nehodiv

Nehvizdy

Nejdek

Nejepín

Nekmíř

Nekoř

Nekvasovy

Nelahozeves

Nelepeč-Žernůvka

Nelešovice

Nemanice

Němčany

Němčice (orp Boskovice)

Němčice (orp Domažlice)

Němčice (orp Holešov)

Němčice (orp Kolín)

Němčice (orp Litomyšl)

Němčice (orp Mladá Boleslav)

Němčice (orp Pardubice)

Němčice (orp Prachatice)

Němčice (orp Strakonice)

Němčice nad Hanou

Němčičky (orp Hustopeče)

Němčičky (orp Ivančice)

Němčičky (orp Znojmo)

Němčovice

Němětice

Nemile

Nemochovice

Nemojany

Nemojov

Nemotice

Nemyčeves

Nemyslovice

Nemyšl

Nenačovice

Nenkovice

Neplachov

Neplachovice

Nepolisy

Nepoměřice

Nepomuk

Nepomuk (orp Příbram)

Nepomyšl

Nepřevázka

Neprobylice

Neratov

Neratovice

Nerestce

Neslovice

Nesovice

Nespeky

Nestrašovice

Nesuchyně

Nesvačilka

Nesvačily

Netín

Netolice

Netřebice (orp Kaplice)

Netřebice (orp Nymburk)

Netunice

Netvořice

Neubuz

Neuměř

Neuměřice

Neumětely

Neurazy

Neustupov

Nevcehle

Neveklov

Neveklovice

Nevězice

Nevid

Nevojice

Nevolice

Nevratice

Nevřeň

Nezabudice

Nezabylice

Nezamyslice (orp Prostějov)

Nezamyslice (orp Sušice)

Nezbavětice

Nezdenice

Nezdice

Nezdice na Šumavě

Nezdřev

Nezvěstice

Nicov

Nihošovice

Níhov

Nikolčice

Niměřice

Nimpšov

Nišovice

Nítkovice

Niva

Nivnice

Nižbor

Nížkov

Nížkovice

Nižní Lhoty

Norberčany

Nosálov

Nosislav

Nošovice

Nová Bělá

Nová Buková

Nová Bystřice

Nová Cerekev

Nová Dědina

Nová Hradečná

Nová Lhota

Nová Olešná

Nová Paka

Nová Pec

Nová Pláň

Nová Říše

Nová Role

Nová Sídla

Nová Telib

Nová Včelnice

Nová Ves (orp Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)

Nová Ves (orp České Budějovice)

Nová Ves (orp Český Krumlov)

Nová Ves (orp Domažlice)

Nová Ves (orp Ivančice)

Nová Ves (orp Kostelec nad Orlicí)

Nová Ves (orp Kralupy nad Vltavou)

Nová Ves (orp Liberec)

Nová Ves (orp Louny)

Nová Ves (orp Sokolov)

Nová Ves (orp Stod)

Nová Ves (orp Strakonice)

Nová Ves (orp Třebíč)

Nová Ves (orp Velké Meziříčí)

Nová Ves (Ostarva-město)

Nová Ves I

Nová Ves nad Lužnicí

Nová Ves nad Nisou

Nová Ves nad Popelkou

Nová Ves pod Pleší

Nová Ves u Bakova

Nová Ves u Chotěboře

Nová Ves u Chýnova

Nová Ves u Jarošova

Nová Ves u Leštiny

Nová Ves u Mladé Vožice

Nová Ves u Nového Města na Moravě

Nová Ves u Světlé

Nová Ves v Horách

Nové Bránice

Nové Dvory (orp Dobříš)

Nové Dvory (orp Kutná Hora)

Nové Dvory (orp Roudnice nad Labem)

Nové Dvory (orp Žďár nad Sázavou)

Nové Hamry

Nové Heřminovy

Nové Hrady

Nové Hrady (orp Vysoké Mýto)

Nové Hutě

Nové Lublice

Nové Město

Nové Město na Moravě

Nové Město nad Metují

Nové Město pod Smrkem

Nové Mitrovice

Nové Sady

Nové Sady (orp Velké Meziříčí)

Nové Sedlice

Nové Sedlo

Nové Sedlo (orp Žatec)

Nové Strašecí

Nové Syrovice

Nové Veselí

Noviny pod Ralskem

Novosedlice

Novosedly (orp Mikulov)

Novosedly (orp Strakonice)

Novosedly nad Nežárkou

Nový Bor

Nový Bydžov

Nový Dům

Nový Dvůr

Nový Hrádek

Nový Hrozenkov

Nový Jáchymov

Nový Jičín

Nový Jimramov

Nový Knín

Nový Kostel

Nový Kramolín

Nový Malín

Nový Oldřichov

Nový Ples

Nový Poddvorov

Nový Přerov

Nový Rychnov

Nový Šaldorf-Sedlešovice

Nový Telečkov

Nový Vestec

Nučice (orp Černošice)

Nučice (orp Říčany)

Nupaky

Nýdek

Nyklovice

Nymburk

Nýřany

Nýrov

Nýrsko

Občov

Obecnice

Obědkovice

Obědovice

Obora (orp Boskovice)

Obora (orp Kralovice)

Obora (orp Louny)

Obora (orp Tachov)

Obořiště

Oborná

Obory

Obrataň

Obříství

Obrnice

Obrubce

Obruby

Obyčtov

Obytce

Ochoz

Ochoz u Brna

Ochoz u Tišnova

Ocmanice

Očelice

Očihov

Odolena Voda

Odrava

Odřepsy

Odrovice

Odry

Odunec

Ohaře

Ohařice

Ohaveč

Ohníč

Ohnišov

Ohnišťany

Ohrazenice (orp Příbram)

Ohrazenice (orp Turnov)

Ohrobec

Ohrozim

Okarec

Okna

Okoř

Okounov

Okřesaneč

Okřešice

Okřínek

Okříšky

Okrouhlá (orp Boskovice)

Okrouhlá (orp Cheb)

Okrouhlá (orp Milevsko)

Okrouhlá (orp Nový Bor)

Okrouhlá Radouň

Okrouhlice

Okrouhlička

Okrouhlo

Olbramice (orp Litovel)

Olbramice (orp Ostrava)

Olbramkostel

Olbramov

Olbramovice (orp Moravský Krumlov)

Olbramovice (orp Votice)

Oldřichov (orp Přerov)

Oldřichov (orp Tábor)

Oldřichov v Hájích

Oldřichovice

Oldřiš

Oldřišov

Oleksovice

Olešenka

Oleška

Oleško

Olešná (orp Havlíčkův Brod)

Olešná (orp Hořovice)

Olešná (orp Pelhřimov)

Olešná (orp Písek)

Olešná (orp Rakovník)

Olešnice

Olešnice (orp Hradec Králové)

Olešnice (orp Kostelec nad Orlicí)

Olešnice (orp Trhové Sviny)

Olešnice (orp Turnov)

Olešnice v Orlických horách

Olešník

Olomouc

Olomučany

Oloví

Olovnice

Olšany

Olšany (orp Horažďovice)

Olšany (orp Šumperk)

Olšany (orp Telč)

Olšany u Prostějova

Olší (orp Telč)

Olší (orp Tišnov)

Olšovec

Olšovice

Omice

Omlenice

Ondratice

Ondřejov (orp Pelhřimov)

Ondřejov (orp Říčany)

Onomyšl

Onšov (orp Pelhřimov)

Onšov (orp Znojmo)

Opařany

Opatov (orp Jihlava)

Opatov (orp Svitavy)

Opatov (orp Třebíč)

Opatovec

Opatovice (orp Hranice)

Opatovice (orp Židlochovice)

Opatovice I

Opatovice nad Labem

Opava

Opava (nečleněná část města)

Oplany

Oplocany

Oplot

Opočnice

Opočno

Opočno (orp Louny)

Opolany

Oponešice

Oprostovice

Oráčov

Ořech

Ořechov (orp Šlapanice)

Ořechov (orp Telč)

Ořechov (orp Uherské Hradiště)

Ořechov (u Velkého Meziříčí)

Orel

Orlické Podhůří

Orlické Záhoří

Orličky

Orlík nad Vltavou

Orlová

Orlovice

Osečany

Oseček

Osečná

Osečnice

Osek

Osek (orp Hořovice)

Osek (orp Jičín)

Osek (orp Milevsko)

Osek (orp Rokycany)

Osek (orp Strakonice)

Osek nad Bečvou

Oselce

Osice

Osíčko

Osičky

Osík

Osiky

Oskava

Oskořínek

Oslavany

Oslavice

Oslavička

Oslnovice

Oslov

Osoblaha

Osov

Osová Bítýška

Osové

Ostašov

Ostopovice

Ostrá

Ostrata

Ostrava

Ostrava - Hrabová

Ostrava - Poruba

Ostrava-Jih

Ostravice

Ostředek

Ostřešany

Ostřetice

Ostřetín

Ostrolovský Újezd

Ostroměř

Ostrov

Ostrov (orp Chrudim)

Ostrov (orp Lanškroun)

Ostrov (orp Příbram)

Ostrov (orp Světlá nad Sázavou)

Ostrov (orp Vlašim)

Ostrov nad Oslavou

Ostrov u Bezdružic

Ostrov u Macochy

Ostrovačice

Ostrovánky

Ostrovec

Ostrovec-Lhotka

Ostrožská Lhota

Ostrožská Nová Ves

Ostružná

Ostružno

Osvětimany

Osvračín

Ošelín

Otaslavice

Otěšice

Otice

Otín (orp Jihlava)

Otín (orp Velké Meziříčí)

Otinoves

Otmarov

Otmíče

Otnice

Otov

Otovice (orp Broumov)

Otovice (orp Karlovy Vary)

Otradov

Otročín

Otročiněves

Otrokovice

Otvice

Otvovice

Ouběnice

Oucmanice

Oudoleň

Ovčáry (orp Kolín)

Ovčáry (orp Neratovice)

Ovesná Lhota

Ovesné Kladruby

Oznice

Paběnice

Paceřice

Pacetluky

Pacov

Pačejov

Pačlavice

Páleč

Palkovice

Palonín

Pálovice

Pamětice

Panenská Rozsíčka

Panenské Břežany

Panenský Týnec

Panoší Újezd

Panské Dubenky

Paračov

Pardubice

Pardubice I

Pardubice II

Pardubice III

Pardubice IV

Pardubice V

Pardubice VI

Pardubice VII

Pardubice VIII

Pařezov

Paršovice

Partutovice

Pasečnice

Paseka

Paseky

Paseky nad Jizerou

Paskov

Pasohlávky

Pastuchovice

Pastviny

Pašinka

Pašovice

Pátek

Patokryje

Pavlice

Pavlíkov

Pavlínov

Pavlov (orp Jihlava)

Pavlov (orp Kladno)

Pavlov (orp Mikulov)

Pavlov (orp Mohelnice)

Pavlov (orp Pelhřimov)

Pavlov (orp Světlá nad Sázavou)

Pavlov (orp Žďár nad Sázavou)

Pavlovice

Pavlovice u Kojetína

Pavlovice u Přerova

Pazderna

Pchery

Pec

Pec pod Sněžkou

Pecka

Peč

Pěčice

Pečice

Pěčín

Pečky

Pěčnov

Pelechy

Pelhřimov

Pěnčín (orp Prostějov)

Pěnčín (orp Turnov)

Pěnčín (orp Železný Brod)

Perálec

Peřimov

Perná

Pernarec

Pernink

Pernštejnské Jestřabí

Perštejn

Pertoltice (orp Frýdlant)

Pertoltice (orp Kutná Hora)

Pertoltice pod Ralskem

Peruc

Pesvice

Pětihosty

Pětikozly

Pětipsy

Petkovy

Petráveč

Petříkov (orp Říčany)

Petříkov (orp Trhové Sviny)

Petřkovice

Petrohrad

Petroupim

Petrov (orp Boskovice)

Petrov (orp Černošice)

Petrov (orp Hodonín)

Petrov nad Desnou

Petrovice (orp Blansko)

Petrovice (orp Krnov)

Petrovice (orp Lanškroun)

Petrovice (orp Moravský Krumlov)

Petrovice (orp Nový Bydžov)

Petrovice (orp Rakovník)

Petrovice (orp Sedlčany)

Petrovice (orp Třebíč)

Petrovice (orp Ústí nad Labem)

Petrovice I

Petrovice II

Petrovice u Karviné

Petrovice u Sušice

Petrovičky

Petrůvka

Petrůvky

Petřvald

Petřvald (orp Kopřivnice)

Pičín

Pikárec

Pila

Pilníkov

Písařov

Písečná (orp Jablunkov)

Písečná (orp Jeseník)

Písečná (orp Žamberk)

Písečné (orp Bystřice nad Pernštejnem)

Písečné (orp Dačice)

Písek

Písek (orp Hradec Králové)

Písek (orp Jablunkov)

Písková Lhota (orp Mladá Boleslav)

Písková Lhota (orp Poděbrady)

Pístina

Písty

Píšť (orp Hlučín)

Píšť (orp Humpolec)

Píšťany

Pištín

Pitín

Pivín

Pivkovice

Planá

Planá (orp České Budějovice)

Planá nad Lužnicí

Plaňany

Plandry

Pláně

Plánice

Plasy

Plav

Plaveč

Plavsko

Plavy

Plazy

Plch

Plchov

Plchovice

Plenkovice

Plesná

Plesná

Pleše

Plešnice

Pletený Újezd

Plískov

Ploskovice

Pluhův Žďár

Plumlov

Plužná

Plzeň

Plzeň 1

Plzeň 10-Lhota

Plzeň 2-Slovany

Plzeň 3

Plzeň 4

Plzeň 5-Křimice

Plzeň 6-Litice

Plzeň 7-Radčice

Plzeň 8-Černice

Plzeň 9-Malesice

Pnětluky

Pňov-Předhradí

Pňovany

Pňovice

Poběžovice

Poběžovice u Holic

Poběžovice u Přelouče

Pochvalov

Pocinovice

Počaply

Počátky

Počedělice

Počenice-Tetětice

Počepice

Počítky

Podbořanský Rohozec

Podbořany

Podbrdy

Podbřezí

Podbřežice

Poděbrady

Poděšín

Poděvousy

Podhořany u Ronova

Podhorní Újezd a Vojice

Podhradí (orp Aš)

Podhradí (orp Jičín)

Podhradí (orp Luhačovice)

Podhradí nad Dyjí

Podhradní Lhota

Podivice

Podivín

Podkopná Lhota

Podlesí (orp Příbram)

Podlesí (orp Vysoké Mýto)

Podlešín

Podluhy

Podmoklany

Podmokly (orp Rokycany)

Podmokly (orp Sušice)

Podmoky (orp Havlíčkův Brod)

Podmoky (orp Poděbrady)

Podmolí

Podmyče

Podolanka

Podolí (orp Nové Město na Moravě)

Podolí (orp Přerov)

Podolí (orp Šlapanice)

Podolí (orp Uherské Hradiště)

Podolí (orp Valašské Meziříčí)

Podolí I

Podomí

Podsedice

Podůlšany

Podůlší

Podveky

Podvihov

Pohled

Pohleď

Pohledy

Pohnánec

Pohnání

Pohořelice

Pohořelice (orp Otrokovice)

Pohoří (orp Černošice)

Pohoří (orp Dobruška)

Pohorovice

Pohorská Ves

Pojbuky

Pokojov

Pokojovice

Pokřikov

Polánka

Polanka nad Odrou

Poleň

Polepy (orp Kolín)

Polepy (orp Litoměřice)

Polerady (orp Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)

Polerady (orp Most)

Polesí

Polešovice

Polevsko

Police (orp Mohelnice)

Police (orp Moravské Budějovice)

Police (orp Valašské Meziříčí)

Police nad Metují

Polička

Polkovice

Polná

Polní Chrčice

Polní Voděrady

Polnička

Polom (orp Hranice)

Polom (orp Rychnov nad Kněžnou)

Polomí

Polště

Pomezí

Pomezí nad Ohří

Ponědraž

Ponědrážka

Ponětovice

Poniklá

Popelín

Popice

Popovice (orp Benešov)

Popovice (orp Uherské Hradiště)

Popovice (orp Židlochovice)

Popovičky

Popůvky (orp Náměšť nad Oslavou)

Popůvky (orp Šlapanice)

Poříčany

Poříčí nad Sázavou

Poříčí u Litomyšle

Poruba

Postoloprty

Postřekov

Postřelmov

Postřelmůvek

Postřižín

Postupice

Pošná

Poštovice

Poteč

Potěhy

Potštát

Potštejn

Potůčky

Potvorov

Poustka

Pouzdřany

Povrly

Pozďatín

Pozděchov

Pozdeň

Pozlovice

Pozořice

Prace

Pracejovice

Prachatice

Prachovice

Prackovice nad Labem

Práče

Prádlo

Praha

Praha 01

Praha 01

Praha 02

Praha 03

Praha 04

Praha 05

Praha 06

Praha 07

Praha 08

Praha 09

Praha 10

Praha 11

Praha 12

Praha 13

Praha 14

Praha 15

Praha 16

Praha 17

Praha 18

Praha 19

Praha 20

Praha 21

Praha 22

Praha-Běchovice

Praha-Benice

Praha-Březiněves

Praha-Čakovice

Praha-Ďáblice

Praha-Dolní Chabry

Praha-Dolní Měcholupy

Praha-Dolní Počernice

Praha-Dubeč

Praha-Klánovice

Praha-Koloděje

Praha-Kolovraty

Praha-Královice

Praha-Křeslice

Praha-Kunratice

Praha-Libuš

Praha-Lipence

Praha-Lochkov

Praha-Lysolaje

Praha-Nebušice

Praha-Nedvězí

Praha-Petrovice

Praha-Přední Kopanina

Praha-Řeporyje

Praha-Satalice

Praha-Slivenec

Praha-Suchdol

Praha-Šeberov

Praha-Štěrboholy

Praha-Troja

Praha-Újezd

Praha-Velká Chuchle

Praha-Vinoř

Praha-Zbraslav

Praha-Zličín

Prakšice

Prameny

Prasek

Praskačka

Prasklice

Praskolesy

Přáslavice

Prášily

Pravčice

Pravice

Pravlov

Pravonín

Pravy

Pražmo

Přeborov

Přebuz

Přechovice

Přeckov

Předboj

Předenice

Předhradí

Předín

Předklášteří

Předměřice nad Jizerou

Předměřice nad Labem

Předmíř

Přední Výtoň

Přední Zborovice

Předotice

Předslav

Předslavice

Přehořov

Přehvozdí

Přehýšov

Přelíc

Přelouč

Přelovice

Přemyslovice

Přepeře (orp Mladá Boleslav)

Přepeře (orp Turnov)

Přepychy (orp Dobruška)

Přepychy (orp Přelouč)

Přerov

Přerov nad Labem

Přerubenice

Přeskače

Přestanov

Přestavlky (orp Chrudim)

Přestavlky (orp Přerov)

Přestavlky (orp Roudnice nad Labem)

Přestavlky (orp Stod)

Přestavlky u Čerčan

Přešovice

Přeštěnice

Přeštice

Přešťovice

Převýšov

Přezletice

Přibice

Příbor

Příbram

Příbram (orp Rosice)

Příbraz

Přibyslav

Přibyslav (orp Nové Město nad Metují)

Přibyslavice (orp Rosice)

Přibyslavice (orp Třebíč)

Příchovice

Příčina

Příčovy

Přídolí

Příkazy

Příkosice

Příkrý

Přílepy (orp Holešov)

Přílepy (orp Rakovník)

Příluka

Přimda

Přísečná

Příseka

Přísnotice

Přistoupim

Přišimasy

Příšov

Příšovice

Příštpo

Přítluky

Přívětice

Přívrat

Prlov

Proboštov

Probulov

Prodašice

Prokopov

Proruby

Proseč

Proseč (orp Humpolec)

Proseč pod Ještědem

Proseč pod Křemešníkem

Prosečné

Prosenice

Prosenická Lhota

Prosetín (orp Bystřice nad Pernštejnem)

Prosetín (orp Chrudim)

Prosíčka

Prosiměřice

Proskovice

Prostějov

Prostějovičky

Prostiboř

Prostřední Bečva

Prostřední Poříčí

Protivanov

Protivín

Provodín

Provodov

Provodov-Šonov

Provodovice

Prštice

Průhonice

Prusice

Prusinovice

Prusy-Boškůvky

Prušánky

Prysk

Pržno (orp Frýdlant nad Ostravicí)

Pržno (orp Vsetín)

Psáře

Psárov

Psáry

Pstruží

Pšánky

Pšov

Pšovlky

Ptení

Ptenín

Ptice

Ptýrov

Puchlovice

Puclice

Pucov

Puklice

Pulečný

Pustá Kamenice

Pustá Polom

Pustá Rybná

Pustějov

Pustiměř

Pustina

Pustkovec

Pustověty

Putim

Putimov

Pyšel

Pyšely

Rabakov

Rabí

Rabštejnská Lhota

Ráby

Rabyně

Racková

Rácovice

Račetice

Račice (orp Litoměřice)

Račice (orp Nové Město na Moravě)

Račice (orp Rakovník)

Račice (orp Třebíč)

Račice nad Trotinou

Račice-Pístovice

Račín

Račiněves

Radčice

Radějov

Radějovice (orp Říčany)

Radějovice (orp Strakonice)

Radenice

Radenín

Radešín

Radešínská Svratka

Radětice (orp Příbram)

Radětice (orp Tábor)

Radhostice

Radhošť

Radíč

Radíkov

Radíkovice

Radim (orp Jičín)

Radim (orp Kolín)

Radiměř

Radimovice

Radimovice u Tábora

Radimovice u Želče

Radkov (orp Bystřice nad Pernštejnem)

Radkov (orp Moravská Třebová)

Radkov (orp Tábor)

Radkov (orp Telč)

Radkov (orp Vítkov)

Radkova Lhota

Radkovice

Radkovice u Budče

Radkovice u Hrotovic

Radkovy

Rádlo

Radnice

Radňoves

Radňovice

Radomyšl

Radonice (orp Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)

Radonice (orp Kadaň)

Radonín

Radostice

Radostín (orp Havlíčkův Brod)

Radostín (orp Žďár nad Sázavou)

Radostín nad Oslavou

Radostná pod Kozákovem

Radostov

Radošov

Radošovice (orp České Budějovice)

Radošovice (orp Strakonice)

Radošovice (orp Vlašim)

Radotice

Radotín

Radovesice

Radovesnice I

Radovesnice II

Radslavice (orp Přerov)

Radslavice (orp Vyškov)

Raduň

Radvanec

Radvanice (orp Přerov)

Radvanice (orp Trutnov)

Radvanice a Bartovice

Rájec

Rájec-Jestřebí

Ráječko

Rajhrad

Rajhradice

Rajnochovice

Rakousy

Rakov

Raková

Raková u Konice

Rakovice

Rakovník

Rakůvka

Rakvice

Ralsko

Raná (orp Hlinsko)

Raná (orp Louny)

Rančířov

Rantířov

Rapotice

Rapotín

Rapšach

Řásná

Rasošky

Raspenava

Rašín

Raškovice

Rašov

Rašovice (orp Bučovice)

Rašovice (orp Kutná Hora)

Rataje (orp Kroměříž)

Rataje (orp Tábor)

Rataje (orp Vlašim)

Rataje nad Sázavou

Ratboř

Ratenice

Ratiboř (orp Jindřichův Hradec)

Ratiboř (orp Vsetín)

Ratibořské Hory

Ratíškovice

Ratměřice

Razová

Ražice

Rebešovice

Řečany nad Labem

Řečice (orp Humpolec)

Řečice (orp Nové Město na Moravě)

Řehenice

Řehlovice

Rejchartice

Rejštejn

Řeka

Řemíčov

Řenče

Řendějov

Řepeč

Řepice

Řepín

Řepiště

Řepníky

Řepov

Řeřichy

Řestoky

Rešice

Řetová

Řetůvka

Řevnice

Řevničov

Řícmanice

Říčany

Říčany (orp Rosice)

Říčky

Říčky v Orlických horách

Řídeč

Řídelov

Řídký

Řikonín

Říkov

Říkovice

Římov (orp České Budějovice)

Římov (orp Třebíč)

Řimovice

Řípec

Řisuty

Řitka

Řitonice

Roblín

Rochlov

Rochov

Ročov

Rodinov

Rodkov

Rodná

Rodvínov

Rohatec

Rohatsko

Rohenice

Rohle

Rohov

Rohovládova Bělá

Rohozec (orp Čáslav)

Rohozec (orp Tišnov)

Rohozná (orp Jihlava)

Rohozná (orp Svitavy)

Rohoznice (orp Hořice)

Rohoznice (orp Pardubice)

Rohy

Rojetín

Rokle

Rokycany

Rokytá

Rokytňany

Rokytnice (orp Přerov)

Rokytnice (orp Valašské Klobouky)

Rokytnice nad Jizerou

Rokytnice nad Rokytnou

Rokytnice v Orlických horách

Rokytno

Rokytovec

Ronov nad Doubravou

Ropice

Roprachtice

Roseč

Rosice

Rosice (orp Chrudim)

Rosička (orp Jindřichův Hradec)

Rosička (orp Žďár nad Sázavou)

Rosovice

Rostěnice-Zvonovice

Rostoklaty

Roštění

Roštín

Rotava

Roubanina

Rouchovany

Roudná

Roudné

Roudnice

Roudnice nad Labem

Roudno

Roupov

Rousínov

Rouské

Rousměrov

Rovečné

Rovensko

Rovensko pod Troskami

Rovná (orp Pelhřimov)

Rovná (orp Sokolov)

Rovná (orp Strakonice)

Rozdrojovice

Rozhovice

Rozhraní

Rozkoš

Rozseč (orp Telč)

Rozseč (orp Velké Meziříčí)

Rozseč nad Kunštátem

Rozsíčka

Rozsochatec

Rozsochy

Rozstání (orp Moravská Třebová)

Rozstání (orp Prostějov)

Roztoky

Roztoky (orp Rakovník)

Roztoky u Jilemnice

Roztoky u Semil

Rozvadov

Rožďalovice

Rožmberk nad Vltavou

Rožmitál na Šumavě

Rožmitál pod Třemšínem

Rožná

Rožnov

Rožnov pod Radhoštěm

Rpety

Rtyně nad Bílinou

Rtyně v Podkrkonoší

Ruda (orp Rakovník)

Ruda (orp Velké Meziříčí)

Ruda nad Moravou

Rudice (orp Blansko)

Rudice (orp Uherský Brod)

Rudíkov

Rudimov

Rudka

Rudlice

Rudná

Rudná (orp Svitavy)

Rudná pod Pradědem

Rudník

Rudolec

Rudolfov

Rudoltice

Rumburk

Ruprechtov

Rusava

Rusín

Rušinov

Růžďka

Růžená

Růžová

Rybí

Rybitví

Rybná nad Zdobnicí

Rybné

Rybnice

Rybníček (orp Havlíčkův Brod)

Rybníček (orp Vyškov)

Rybník (orp Česká Třebová)

Rybník (orp Domažlice)

Rybníky (orp Dobříš)

Rybníky (orp Moravský Krumlov)

Rybniště

Rychnov na Moravě

Rychnov nad Kněžnou

Rychnov u Jablonce nad Nisou

Rychnovek

Rychvald

Ryjice

Rýmařov

Rymice

Rynárec

Rynholec

Rynoltice

Ryžoviště

Sádek (orp Polička)

Sádek (orp Příbram)

Sadov

Sadová

Sadská

Salačova Lhota

Salaš

Samopše

Samotišky

Samšín

Samšina

Sány

Sázava

Sázava (orp Lanškroun)

Sázava (orp Žďár nad Sázavou)

Sázavka

Sazená

Sazomín

Sazovice

Sběř

Schořov

Sebečice

Sebranice (orp Boskovice)

Sebranice (orp Litomyšl)

Seč

Seč (orp Blovice)

Seč (orp Vysoké Mýto)

Sedlatice

Sedlčany

Sedlec (orp Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)

Sedlec (orp České Budějovice)

Sedlec (orp Kralovice)

Sedlec (orp Lovosice)

Sedlec (orp Mikulov)

Sedlec (orp Mladá Boleslav)

Sedlec (orp Náměšť nad Oslavou)

Sedlec-Prčice

Sedlečko u Soběslavě

Sedlejov

Sedletín

Sedlice

Sedlice (orp Humpolec)

Sedlice (orp Příbram)

Sedliště (orp Frýdek-Místek)

Sedliště (orp Jičín)

Sedliště (orp Litomyšl)

Sedliště (orp Nepomuk)

Sedlnice

Sedloňov

Sehradice

Sejřek

Sekeřice

Seletice

Selmice

Seloutky

Semanín

Semčice

Semechnice

Semice

Semily

Semín

Semněvice

Semtěš

Sendraž

Sendražice

Senec

Senetářov

Senice

Senice na Hané

Senička

Seninka

Senohraby

Senomaty

Senorady

Senožaty

Sentice

Sepekov

Sezemice

Sezemice (orp Mnichovo Hradiště)

Sezimovo Ústí

Sibřina

Silůvky

Sirá

Sirákov

Siřejovice

Sivice

Skalice (orp Hradec Králové)

Skalice (orp Moravský Krumlov)

Skalice (orp Soběslav)

Skalice nad Svitavou

Skalice u České Lípy

Skalička (orp Hranice)

Skalička (orp Tišnov)

Skalka (orp Kyjov)

Skalka (orp Prostějov)

Skalka u Doks

Skalná

Skalsko

Skály (orp Písek)

Skály (orp Strakonice)

Skapce

Skašov

Skaštice

Sklené (orp Svitavy)

Sklené (orp Žďár nad Sázavou)

Sklené nad Oslavou

Skočice

Skomelno

Skopytce

Skořenice

Skořice

Skorkov (orp Havlíčkův Brod)

Skorkov (orp Mladá Boleslav)

Skoronice

Skorošice

Skorotice

Skotnice

Skrbeň

Skrchov

Skřinářov

Skřipel

Skřipov

Skřípov

Skřivany

Skršín

Skrýchov u Malšic

Skryje (orp Havlíčkův Brod)

Skryje (orp Rakovník)

Skryje (orp Tišnov)

Skuhrov (orp Beroun)

Skuhrov (orp Havlíčkův Brod)

Skuhrov (orp Železný Brod)

Skuhrov nad Bělou

Skuteč

Skvrňov

Slabce

Slabčice

Slaná

Slaník

Slaný

Slapsko

Slapy (orp Černošice)

Slapy (orp Tábor)

Slatina (orp Bílovec)

Slatina (orp Horažďovice)

Slatina (orp Kladno)

Slatina (orp Kralovice)

Slatina (orp Lovosice)

Slatina (orp Moravská Třebová)

Slatina (orp Vysoké Mýto)

Slatina (orp Znojmo)

Slatina nad Úpou

Slatina nad Zdobnicí

Slatiňany

Slatinice

Slatinky

Slatiny

Slavče

Slavětice

Slavětín (orp Chotěboř)

Slavětín (orp Litovel)

Slavětín (orp Louny)

Slavětín nad Metují

Slavhostice

Slavičín

Slavičky

Slavíkov

Slavíkovice

Slavkov (orp Opava)

Slavkov (orp Uherský Brod)

Slavkov pod Hostýnem

Slavkov u Brna

Slavníč

Slavonice

Slavoňov

Slavošov

Slepotice

Slezská Ostrava

Slezské Pavlovice

Slezské Rudoltice

Slopné

Sloup

Sloup v Čechách

Sloupnice

Sloupno (orp Chotěboř)

Sloupno (orp Nový Bydžov)

Sloveč

Slověnice

Sluhy

Slunečná

Slup

Slušovice

Sluštice

Služátky

Služovice

Smečno

Smědčice

Smetanova Lhota

Smidary

Smilkov

Smilovice (orp Mladá Boleslav)

Smilovice (orp Rakovník)

Smilovice (orp Třinec)

Smilovy Hory

Smiřice

Smolné Pece

Smolnice

Smolotely

Smrček

Smrčná

Smrk

Smržice

Smržov (orp Hradec Králové)

Smržov (orp Třeboň)

Smržovka

Snědovice

Snět

Sněžné

Sněžné (orp Dobruška)

Snovídky

Sobčice

Soběchleby

Soběhrdy

Soběkury

Soběnov

Soběraz

Soběslav

Soběslavice

Soběsuky

Soběšice

Soběšín

Soběšovice

Sobětuchy

Sobíňov

Sobíšky

Sobkovice

Sobotín

Sobotka

Sobotovice

Sobůlky

Sojovice

Sokoleč

Sokolnice

Sokolov

Solenice

Solnice

Sopotnice

Sopřeč

Sosnová (orp Česká Lípa)

Sosnová (orp Opava)

Souňov

Sousedovice

Soutice

Sovětice

Sovínky

Sovolusky

Spálené Poříčí

Spálov

Spáňov

Spělkov

Spešov

Spojil

Spomyšl

Spořice

Spytihněv

Srbce

Srbeč

Srbice (orp Domažlice)

Srbice (orp Teplice)

Srbská Kamenice

Srbsko

Srby (orp Horšovský Týn)

Srby (orp Nepomuk)

Srch

Srní

Srnín

Srnojedy

Srubec

Sruby

Stachy

Stádlec

Stáj

Stálky

Staňkov

Staňkov (orp Třeboň)

Staňkovice (orp Kutná Hora)

Staňkovice (orp Litoměřice)

Staňkovice (orp Žatec)

Stanovice (orp Dvůr Králové nad Labem)

Stanovice (orp Karlovy Vary)

Stanoviště

Stará Bělá

Stará Červená Voda

Stará Huť

Stará Lysá

Stará Paka

Stará Říše

Stará Ves (orp Přerov)

Stará Ves (orp Rýmařov)

Stará Ves nad Ondřejnicí

Stará Voda (orp Hradec Králové)

Stará Voda (orp Mariánské Lázně)

Staré Bříště

Staré Buky

Staré Hamry

Staré Heřminovy

Staré Hobzí

Staré Hodějovice

Staré Hradiště

Staré Hrady

Staré Hutě

Staré Jesenčany

Staré Křečany

Staré Město (orp Bruntál)

Staré Město (orp Frýdek-Místek)

Staré Město (orp Moravská Třebová)

Staré Město (u Uherského Hradiště)

Staré Město pod Landštejnem

Staré Město pod Sněžníkem

Staré Místo

Staré Sedliště

Staré Sedlo

Staré Sedlo (orp Sokolov)

Staré Smrkovice

Staré Těchanovice

Staré Ždánice

Stařechovice

Stařeč

Staříč

Starkoč

Stárkov

Starosedlský Hrádek

Starovice

Starovičky

Starý Bydžov

Starý Hrozenkov

Starý Jičín

Starý Kolín

Starý Mateřov

Starý Petřín

Starý Plzenec

Starý Poddvorov

Starý Šachov

Starý Vestec

Stašov (orp Beroun)

Stašov (orp Polička)

Statenice

Stavenice

Stavěšice

Stéblová

Stebno

Stěbořice

Stehelčeves

Stehlovice

Stěžery

Stínava

Stochov

Stod

Stojčín

Stojice

Stolany

Stonařov

Stonava

Stošíkovice na Louce

Stožec

Stožice

Strachoňovice

Strachotice

Strachotín

Strachujov

Stračov

Stradonice

Stradouň

Strahovice

Strakonice

Strakov

Straky

Strančice

Stránecká Zhoř

Strání

Stránka

Stranný

Strašice (orp Rokycany)

Strašice (orp Strakonice)

Strašín

Straškov-Vodochody

Strašnov

Strašov

Stratov

Stráž (orp Domažlice)

Stráž (orp Tachov)

Stráž nad Nežárkou

Stráž nad Nisou

Stráž nad Ohří

Stráž pod Ralskem

Strážek

Stražisko

Strážiště

Strážkovice

Strážná

Strážné

Strážnice

Strážný

Strážov

Strážovice

Středokluky

Střelice (orp Stod)

Střelice (orp Šlapanice)

Střelice (orp Znojmo)

Střelná

Střelské Hoštice

Střemošice

Střemy

Střeň

Strenice

Střevač

Střezetice

Střezimíř

Strhaře

Stříbřec

Stříbrná

Stříbrná Skalice

Stříbrné Hory

Stříbrnice (orp Přerov)

Stříbrnice (orp Uherské Hradiště)

Stříbro

Střílky

Střítež (orp Bystřice pod Pernštejněm)

Střítež (orp Jihlava)

Střítež (orp Kaplice)

Střítež (orp Pelhřimov)

Střítež (orp Třebíč)

Střítež (orp Třinec)

Střítež nad Bečvou

Střítež nad Ludinou

Střítež pod Křemešníkem

Střížov

Střížovice (orp Blovice)

Střížovice (orp Jindřichův Hradec)

Střížovice (orp Kroměříž)

Strmilov

Strojetice

Stropešín

Struhařov (orp Benešov)

Struhařov (orp Říčany)

Strukov

Strunkovice nad Blanicí

Strunkovice nad Volyňkou

Strupčice

Stružinec

Stružná

Stružnice

Strýčice

Studánka

Studená (orp Dačice)

Studená (orp Kralovice)

Studené

Studenec (orp Jilemnice)

Studenec (orp Náměšť nad Oslavou)

Studeněves

Studénka

Studený

Studnice

Studnice (orp Hlinsko)

Studnice (orp Náchod)

Studnice (orp Třebíč)

Stupava

Stvolínky

Stvolová

Suchá

Suchá Lhota

Suchá Loz

Suchdol

Suchdol (orp Konice)

Suchdol nad Lužnicí

Suchdol nad Odrou

Suché Lazce

Suchodol

Suchohrdly

Suchohrdly u Miroslavi

Suchomasty

Suchonice

Suchov

Suchovršice

Suchý

Suchý Důl

Sudějov

Sudice (orp Boskovice)

Sudice (orp Kravaře)

Sudice (orp Náměšť nad Oslavou)

Sudislav nad Orlicí

Sudkov

Sudoměř

Sudoměřice

Sudoměřice u Bechyně

Sudoměřice u Tábora

Sudovo Hlavno

Sudslava

Sukorady (orp Hořice)

Sukorady (orp Mladá Boleslav)

Sulejovice

Sulice

Sulíkov

Sulimov

Sulislav

Sulkovec

Supíkovice

Sušice

Sušice (orp Přerov)

Sušice (orp Uh.Hradiště)

Svárov (orp Kladno)

Svárov (orp Uherské Hradiště)

Svatá

Svatá Maří

Svatava

Svaté Pole

Svatobořice-Mistřín

Svatojanský Újezd

Svatoňovice

Svatoslav (orp Tišnov)

Svatoslav (orp Třebíč)

Svatý Jan

Svatý Jan nad Malší

Svatý Jan pod Skalou

Svatý Jiří

Svatý Mikuláš

Svébohov

Svémyslice

Svépravice

Svéradice

Svésedlice

Světce

Světec

Světí

Světice

Světlá

Světlá Hora

Světlá nad Sázavou

Světlá pod Ještědem

Světlík

Světnov

Sviadnov

Svídnice (orp Chrudim)

Svídnice (orp Kostelec nad Orlicí)

Svijanský Újezd

Svijany

Svinaře

Svinařov

Svinčany

Svinošice

Svinov

Sviny

Sviny (orp Soběslav)

Svitávka

Svitavy

Svoboda nad Úpou

Svobodné Heřmanice

Svojanov

Svojek

Svojetice

Svojetín

Svojkov

Svojkovice (orp Rokycany)

Svojkovice (orp Telč)

Svojšice (orp Kolín)

Svojšice (orp Přelouč)

Svojšice (orp Příbram)

Svojšín

Svor

Svrabov

Svratka

Svratouch

Svrkyně

Sychrov

Sýkořice

Synalov

Synkov-Slemeno

Syřenov

Syrov

Syrovátka

Syrovice

Syrovín

Sytno

Šabina

Šafov

Šakvice

Šanov (orp Luhačovice)

Šanov (orp Rakovník)

Šanov (orp Znojmo)

Šaplava

Šaratice

Šardice

Šárovcova Lhota

Šarovy

Šatov

Šebestěnice

Šebetov

Šebířov

Šebkovice

Šebrov-Kateřina

Šedivec

Šelešovice

Šemnice

Šenov

Šenov u Nového Jičína

Šerkovice

Šestajovice (orp Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)

Šestajovice (orp Jaroměř)

Šetějovice

Ševětín

Šilheřovice

Šimanov

Šimonovice

Šindelová

Šípy

Široká Niva

Široký Důl

Šišma

Šitbořice

Škrdlovice

Škvorec

Škvořetice

Šlapanice

Šlapanice (orp Slaný)

Šlapanov

Šléglov

Šluknov

Šonov

Šošůvka

Špičky

Špindlerův Mlýn

Štáblovice

Šťáhlavy

Štarnov

Štěchov

Štěchovice (orp Černošice)

Štěchovice (orp Strakonice)

Štědrá

Štěkeň

Štěměchy

Štěnovice

Štěnovický Borek

Štěpánkovice

Štěpánov

Štěpánov nad Svratkou

Štěpánovice (orp České Budějovice)

Štěpánovice (orp Tišnov)

Štěpkov

Šternberk

Štětí

Štětkovice

Štichov

Štichovice

Štíhlice

Štipoklasy

Štítary

Štítina

Štítná nad Vláří-Popov

Štítov

Štíty

Štoky

Štramberk

Študlov (orp Svitavy)

Študlov (orp Valašské Klobouky)

Šubířov

Šumavské Hoštice

Šumice (orp Pohořelice)

Šumice (orp Uherský Brod)

Šumná

Šumperk

Šumvald

Švábenice

Švábov

Švihov

Švihov (orp Rakovník)

Tábor

Tachlovice

Tachov

Tachov (orp Česká Lípa)

Tálín

Tanvald

Tasov (orp Velké Meziříčí)

Tasov (orp Veselí nad Moravou)

Tasovice (orp Boskovice)

Tasovice (orp Znojmo)

Tašov

Tatce

Tatenice

Tatiná

Tatobity

Tatrovice

Tavíkovice

Tchořovice

Těchařovice

Těchlovice (orp Děčín)

Těchlovice (orp Hradec Králové)

Těchobuz

Těchonín

Tečovice

Tehov (orp Říčany)

Tehov (orp Vlašim)

Tehovec

Telč

Telecí

Telnice

Telnice (orp Šlapanice)

Temelín

Temešvár

Těmice (orp Kyjov)

Těmice (orp Pelhřimov)

Těně

Teplá

Teplice

Teplice nad Bečvou

Teplice nad Metují

Teplička

Teplýšovice

Terešov

Terezín

Terezín (orp Hodonín)

Těrlicko

Těšany

Těšetice (orp Olomouc)

Těšetice (orp Znojmo)

Těškov

Těškovice

Těšovice (orp Prachatice)

Těšovice (orp Sokolov)

Tetčice

Tetín

Tetín (orp Beroun)

Tetov

Tichá

Tichonice

Tichov

Tis

Tis u Blatna

Tisá

Tísek

Tisem

Tismice

Tisová (orp Tachov)

Tisová (orp Vysoké Mýto)

Tisovec

Tišice

Tišnov

Tišnovská Nová Ves

Tištín

Tlučná

Tlumačov (orp Domažlice)

Tlumačov (orp Otrokovice)

Tlustice

Tmaň

Tochovice

Točník

Tojice

Tomice

Topolany

Topolná

Toušice

Toužetín

Toužim

Tovačov

Tovéř

Třanovice

Traplice

Travčice

Trboušany

Třebařov

Třebčice

Třebechovice pod Orebem

Třebějice

Třebelovice

Třebeň

Třebenice

Třebenice (orp Třebíč)

Třebestovice

Třebešice (orp Benešov)

Třebešice (orp Čáslav)

Třebešov

Třebětice (orp Dačice)

Třebětice (orp Holešov)

Třebětín

Třebichovice

Třebíč

Třebihošť

Třebívlice

Třebíz

Třebnouševes

Třeboc

Třebohostice

Třebom

Třeboň

Třebonín

Třebosice

Třebotov

Třebovice

Třebovice (orp Česká Třebová)

Třebovle

Třebsko

Třebusice

Třebušín

Třemešná

Třemešné

Třemošná

Třemošnice

Třesov

Třesovice

Třešovice

Třešť

Třeštice

Třeština

Trhanov

Trhová Kamenice

Trhové Dušníky

Trhové Sviny

Trhový Štěpánov

Tři Dvory

Tři Sekery

Tři Studně

Třibřichy

Třinec

Trmice

Trnava

Trnava (orp Třebíč)

Trnava (orp Vizovice)

Trnávka (orp Kopřivnice)

Trnávka (orp Přelouč)

Trnov

Trnová (orp Černošice)

Trnová (orp Nýřany)

Trnovany

Trnové Pole

Trojanovice

Trojovice

Trokavec

Troskotovice

Troskovice

Trotina

Troubelice

Troubky

Troubky-Zdislavice

Troubsko

Trpík

Trpín

Trpísty

Trpišovice

Trstěnice (orp Litomyšl)

Trstěnice (orp Mariánské Lázně)

Trstěnice (orp Moravský Krumlov)

Tršice

Třtěnice

Třtice

Trubín

Trubská

Truskovice

Trusnov

Trutnov

Tržek

Tuchlovice

Tuchoměřice

Tuchoraz

Tuchořice

Tučapy (orp Soběslav)

Tučapy (orp Uherské Hradiště)

Tučapy (orp Vyškov)

Tučín

Tuhaň (orp Česká Lípa)

Tuhaň (orp Mělník)

Tuklaty

Tulešice

Tuněchody

Tupadly

Tupadly (orp Čáslav)

Tupesy

Tuř

Tuřany (orp Cheb)

Tuřany (orp Slaný)

Tuřice

Turkovice

Turnov

Turovec

Turovice

Tursko

Tušovice

Tutleky

Tužice

Tvarožná

Tvarožná Lhota

Tvořihráz

Tvorovice

Tvrdkov

Tvrdonice

Tvrzice

Týček

Tymákov

Týn nad Bečvou

Týn nad Vltavou

Týnec (orp Břeclav)

Týnec (orp Klatovy)

Týnec nad Labem

Týnec nad Sázavou

Týniště

Týniště nad Orlicí

Týnišťko

Úbislavice

Ublo

Úboč

Ubušínek

Údlice

Údrnice

Uhelná

Uhelná Příbram

Úherce (orp Louny)

Úherce (orp Nýřany)

Úherčice

Uherčice (orp Hustopeče)

Uherčice (orp Znojmo)

Uherské Hradiště

Uhersko

Uherský Brod

Uherský Ostroh

Úhlejov

Uhlířov

Uhlířská Lhota

Uhlířské Janovice

Úholičky

Úhonice

Úhořilka

Úhřetice

Úhřetická Lhota

Uhřice (orp Boskovice)

Uhřice (orp Bučovice)

Uhřice (orp Kroměříž)

Uhřice (orp Kyjov)

Uhřičice

Uhřínov

Uhy

Ujčov

Újezd (orp Domažlice)

Újezd (orp Hořovice)

Újezd (orp Uničov)

Újezd (orp Valašské Klobouky)

Újezd (orp Znojmo)

Újezd (orp Žďár nad Sázavou)

Újezd nade Mží

Újezd pod Troskami

Újezd u Boskovic

Újezd u Brna

Újezd u Chocně

Újezd u Černé Hory

Újezd u Plánice

Újezd u Přelouče

Újezd u Rosic

Újezd u Sezemic

Újezd u Svatého Kříže

Újezd u Tišnova

Újezdec (orp Jindřichův Hradec)

Újezdec (orp Kralupy nad Vltavou)

Újezdec (orp Litomyšl)

Újezdec (orp Prachatice)

Újezdec (orp Uherské Hradiště)

Újezdeček

Ujkovice

Úlehle

Úlibice

Úlice

Úmonín

Úmyslovice

Únanov

Unčín

Únehle

Únějovice

Úněšov

Únětice (orp Blovice)

Únětice (orp Černošice)

Unhošť

Únice

Uničov

Unín

Unkovice

Úpice

Úpohlavy

Urbanice (orp Hradec Králové)

Urbanice (orp Přelouč)

Urbanov

Určice

Úsilné

Úsilov

Úsobí

Úsobrno

Úsov

Ústí (orp Hranice)

Ústí (orp Jihlava)

Ústí (orp Vsetín)

Ústí nad Labem

Ústí nad Labem-město-obvod

Ústí nad Labem-Neštěmice

Ústí nad Labem-Severní terasa

Ústí nad Labem-Střekov

Ústí nad Orlicí

Ústín

Ústrašice

Ústrašín

Ústup

Úsuší

Úštěk

Útěchov

Útěchovice

Útěchovice pod Stražištěm

Útěchovičky

Úterý

Útušice

Útvina

Úvalno

Úvaly

Uzenice

Uzeničky

Úžice (orp Kralupy nad Vltavou)

Úžice (orp Kutná Hora)

Vacenovice

Václavice

Václavov u Bruntálu

Václavovice

Václavy

Vacov

Vacovice

Val (orp Dobruška)

Val (orp Soběslav)

Valašská Bystřice

Valašská Polanka

Valašská Senice

Valašské Klobouky

Valašské Meziříčí

Valašské Příkazy

Valchov

Valdice

Valdíkov

Valeč (orp Karlovy Vary)

Valeč (orp Třebíč)

Valkeřice

Valšov

Valtice

Valtrovice

Valy (orp Mariánské Lázně)

Valy (orp Přelouč)

Vamberk

Vanov

Vanovice

Vanůvek

Vápenice

Vápenná

Vápenný Podol

Vápno

Vápovice

Varnsdorf

Varvažov

Vatín

Vavřinec (orp Blansko)

Vavřinec (orp Kutná Hora)

Vávrovice

Vážany (orp Boskovice)

Vážany (orp Uherské Hradiště)

Vážany (orp Vyškov)

Vážany nad Litavou

Vchynice

Včelákov

Včelná

Včelnička

Věchnov

Věcov

Vědomice

Vedrovice

Vejprnice

Vejprty

Vejvanov

Vejvanovice

Velatice

Velečín

Velehrad

Velemín

Velemyšleves

Veleň

Velenice (orp Česká Lípa)

Velenice (orp Poděbrady)

Velenka

Velenov

Velešín

Velešovice

Veletiny

Veletov

Velhartice

Velichov

Velichovky

Veliká Ves (orp Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)

Veliká Ves (orp Kadaň)

Velim

Veliny

Veliš (orp Jičín)

Veliš (orp Vlašim)

Velká Bíteš

Velká Buková

Velká Bukovina

Velká Bystřice

Velká Chmelištná

Velká Chyška

Velká Dobrá

Velká Hleďsebe

Velká Jesenice

Velká Kraš

Velká Lečice

Velká Lhota

Velká Losenice

Velká nad Veličkou

Velká Polom

Velká Skrovnice

Velká Štáhle

Velká Turná

Velké Albrechtice

Velké Bílovice

Velké Březno

Velké Chvojno

Velké Hamry

Velké Heraltice

Velké Hostěrádky

Velké Hoštice

Velké Hydčice

Velké Janovice

Velké Karlovice

Velké Kunětice

Velké Losiny

Velké Meziříčí

Velké Němčice

Velké Opatovice

Velké Pavlovice

Velké Petrovice

Velké Popovice

Velké Poříčí

Velké Přílepy

Velké Přítočno

Velké Svatoňovice

Velké Tresné

Velké Všelisy

Velké Žernoseky

Velký Beranov

Velký Bor

Velký Borek

Velký Chlumec

Velký Karlov

Velký Luh

Velký Malahov

Velký Ořechov

Velký Osek

Velký Ratmírov

Velký Rybník

Velký Šenov

Velký Třebešov

Velký Týnec

Velký Újezd

Velký Valtinov

Velký Vřešťov

Vělopolí

Veltěže

Veltruby

Veltrusy

Velvary

Vémyslice

Vendolí

Vendryně

Vepříkov

Vepřová

Verměřovice

Verneřice

Vernéřovice

Vernířovice

Věrovany

Veřovice

Verušičky

Ves Touškov

Vesce

Veselá (orp Pelhřimov)

Veselá (orp Rokycany)

Veselá (orp Semily)

Veselá (orp Vizovice)

Veselé

Veselí

Veselí nad Lužnicí

Veselí nad Moravou

Veselice

Veselíčko (orp Lipník nad Bečvou)

Veselíčko (orp Milevsko)

Veselý Žďár

Vestec (orp Černošice)

Vestec (orp Náchod)

Vestec (orp Nymburk)

Věstín

Věšín

Věteřov

Větřkovice

Větřní

Větrný Jeníkov

Větrušice

Vevčice

Veverská Bítýška

Veverské Knínice

Věž

Věžky (orp Kroměříž)

Věžky (orp Přerov)

Věžná (orp Bystřice nad Pernštejnem)

Věžná (orp Pacov)

Věžnice

Věžnice (okr. Jihlava)

Věžnička

Věžovatá Pláně

Víceměřice

Vícemil

Vícenice

Vícenice u Náměště nad Oslavou

Víchová nad Jizerou

Vícov

Vidče

Vídeň

Vidice (orp Horšovský Týn)

Vidice (orp Kutná Hora)

Vidim

Vidlatá Seč

Vidnava

Vidochov

Vidonín

Vidov

Vigantice

Vikantice

Vikýřovice

Vílanec

Vilantice

Vilémov (orp Chotěboř)

Vilémov (orp Kadaň)

Vilémov (orp Litovel)

Vilémov (orp Rumburk)

Vilémovice (orp Blansko)

Vilémovice (orp Světlá nad Sázavou)

Vilice

Vimperk

Vinaře

Vinařice (orp Beroun)

Vinařice (orp Kladno)

Vinařice (orp Louny)

Vinařice (orp Mladá Boleslav)

Vinary (orp Nový Bydžov)

Vinary (orp Vysoké Mýto)

Vincencov

Vinec

Viničné Šumice

Vintířov

Vír

Víska

Víska u Jevíčka

Vísky (orp Boskovice)

Vísky (orp Rokycany)

Višňová (orp Frýdlant)

Višňová (orp Jindřichv Hradec)

Višňová (orp Příbram)

Višňové

Vítanov

Vitčice

Vítějeves

Vitějovice

Vítězná

Vitice

Vitín

Vitiněves

Vítkov

Vítkovice

Vítkovice (orp Jilemnice)

Vítonice (orp Bystřice pod Hostýnem)

Vítonice (orp Znojmo)

Vizovice

Vižina

Vlachova Lhota

Vlachovice (orp Nové Město na Moravě)

Vlachovice (orp Valašské Klobouky)

Vlachovo Březí

Vlačice

Vladislav

Vlasatice

Vlastec

Vlastějovice

Vlastiboř (orp Soběslav)

Vlastiboř (orp Železný Brod)

Vlastibořice

Vlastislav

Vlašim

Vlaštovičky

Vlčatín

Vlčetínec

Vlčeves

Vlčí

Vlčí Habřina

Vlčice (orp Jeseník)

Vlčice (orp Trutnov)

Vlčkov

Vlčková

Vlčkovice v Podkrkonoší

Vlčnov

Vlčtejn

Vlkančice

Vlkaneč

Vlkanov (orp Domažlice)

Vlkanov (orp Světlá nad Sázavou)

Vlkava

Vlkoš (orp Kyjov)

Vlkoš (orp Přerov)

Vlkov (orp České Budějovice)

Vlkov (orp Jaroměř)

Vlkov (orp Soběslav)

Vlkov (orp Velké Meziříčí)

Vlkov pod Oškobrhem

Vlkovice

Vlksice

Vnorovy

Vochov

Voděrady (orp Boskovice)

Voděrady (orp Rychnov nad Kněžnou)

Voděrady (orp Ústí nad Orlicí)

Vodice

Vodňany

Vodochody

Vodranty

Vodslivy

Vohančice

Vojkov

Vojkovice (orp Frýdek-Místek)

Vojkovice (orp Kralupy nad Vltavou)

Vojkovice (orp Ostrov)

Vojkovice (orp Židlochovice)

Vojníkov

Vojnův Městec

Vojslavice

Vojtanov

Vojtěchov

Vokov

Volanice

Volárna

Volary

Volduchy

Voleč

Volenice (orp Příbram)

Volenice (orp Strakonice)

Volevčice (orp Most)

Volevčice (orp Telč)

Volfartice

Volfířov

Volyně

Vonoklasy

Vortová

Votice

Voznice

Vrábče

Vraclav

Vracov

Vracovice (orp Vlašim)

Vracovice (orp Znojmo)

Vračovice-Orlov

Vraňany

Vrančice

Vrané nad Vltavou

Vranov (orp Benešov)

Vranov (orp Stříbro)

Vranov (orp Šlapanice)

Vranov nad Dyjí

Vranová

Vranová Lhota

Vranovice (orp Pohořelice)

Vranovice (orp Příbram)

Vranovice-Kelčice

Vranovská Ves

Vraný

Vratěnín

Vratimov

Vratislávka

Vrátkov

Vrátno

Vráto

Vráž (orp Beroun)

Vráž (orp Písek)

Vražkov

Vražné

Vrážné

Vrbátky

Vrbatův Kostelec

Vrbčany

Vrbice (orp Hustopeče)

Vrbice (orp Jičín)

Vrbice (orp Karlovy Vary)

Vrbice (orp Kostelec nad Orlicí)

Vrbice (orp Poděbrady)

Vrbice (orp Roudnice nad Labem)

Vrbice (orp Vimperk)

Vrbičany (orp Lovosice)

Vrbičany (orp Slaný)

Vrbka

Vrbno nad Lesy

Vrbno pod Pradědem

Vrbová Lhota

Vrbovec

Vrchlabí

Vrchoslavice

Vrchotovy Janovice

Vrchovany

Vrchovnice

Vrchy

Vrcovice

Vrčeň

Vrdy

Vřesina

Vřesina (orp Hlučín)

Vřeskovice

Vřesník

Vřesová

Vřesovice (orp Kyjov)

Vřesovice (orp Prostějov)

Vrhaveč

Vroutek

Vrskmaň

Vršce

Vršovice (orp Louny)

Vršovice (orp Opava)

Vršovka

Vrutice

Vsetín

Vstiš

Všechlapy (orp Nymburk)

Všechlapy (orp Vlašim)

Všechovice (orp Hranice)

Všechovice (orp Tišnov)

Všehrdy (orp Chomutov)

Všehrdy (orp Kralovice)

Všejany

Všekary

Všelibice

Všemina

Všemyslice

Všeň

Všenice

Všenory

Všepadly

Všeradice

Všeradov

Všeruby

Všeruby (orp Domažlice)

Všestary (orp Hradec Králové)

Všestary (orp Říčany)

Všestudy (orp Chomutov)

Všestudy (orp Kralupy nad Vltavou)

Všesulov

Všetaty (orp Neratovice)

Všetaty (orp Rakovník)

Vševily

Výčapy

Vydří

Vykáň

Vyklantice

Výkleky

Výprachtice

Výrava

Výrov

Výrovice

Vyskeř

Vyskytná

Vyskytná nad Jihlavou

Výsluní

Vysočany (orp Blansko)

Vysočany (orp Znojmo)

Vysočina

Vysoká (orp Havlíčkův Brod)

Vysoká (orp Krnov)

Vysoká (orp Mělník)

Vysoká (orp Moravská Třebová)

Vysoká Lhota

Vysoká Libyně

Vysoká nad Labem

Vysoká Pec (orp Chomutov)

Vysoká Pec (orp Karlovy Vary)

Vysoká Srbská

Vysoká u Příbramě

Vysoké

Vysoké Chvojno

Vysoké Mýto

Vysoké nad Jizerou

Vysoké Pole

Vysoké Popovice

Vysoké Studnice

Vysoké Veselí

Vysokov

Vysoký Chlumec

Vysoký Újezd (orp Benešov)

Vysoký Újezd (orp Beroun)

Vysoký Újezd (orp Hradec Králové)

Vystrčenovice

Vystrkov

Vyšehněvice

Vyšehoří

Vyšehořovice

Vyškov

Výškov

Vyškovec

Vyšní Lhoty

Výšovice

Vyšší Brod

Výžerky

Vyžice

Vyžlovka

Xaverov

Zábeštní Lhota

Záblatí (orp Prachatice)

Záblatí (orp Třeboň)

Záblatí (orp Velké Meziříčí)

Záboří (orp Blatná)

Záboří (orp České Budějovice)

Záboří nad Labem

Záborná

Zábrdí

Zábřeh

Zábřezí-Řečice

Zábrodí

Zabrušany

Záchlumí (orp Stříbro)

Záchlumí (orp Žamberk)

Zachotín

Zachrašťany

Zadní Chodov

Zadní Střítež

Zadní Třebaň

Zadní Vydří

Zadní Zhořec

Zádolí

Zádub-Závišín

Zádveřice-Raková

Zahájí

Zahnašovice

Zahořany (orp Černošice)

Zahořany (orp Domažlice)

Zahorčice

Záhoří (orp Jindřichův Hradec)

Záhoří (orp Písek)

Záhoří (orp Semily)

Záhoří (orp Tábor)

Záhornice

Záhorovice

Zahrádka (orp Náměšť nad Oslavou)

Zahrádka (orp Nýřany)

Zahrádky (orp Česká Lípa)

Zahrádky (orp Jindřichův Hradec)

Zaječí

Zaječice

Zaječov

Zájezd

Zájezdec

Zajíčkov

Zákolany

Zakřany

Zákupy

Zálesí

Zálesná Zhoř

Zalešany

Zálezlice

Zálezly

Zaloňov

Zálší (orp Soběslav)

Zálší (orp Vysoké Mýto)

Zalužany

Záluží (orp Hořovice)

Záluží (orp Roudnice nad Labem)

Zálužice

Záměl

Zámostí-Blata

Zámrsk

Zámrsky

Zápy

Zářecká Lhota

Záříčí

Zárubice

Záryby

Zásada

Zásmuky

Zastávka

Zástřizly

Zašová

Zašovice

Zátor

Závada

Zavidov

Závist

Závišice

Zavlekov

Závraty

Zbečno

Zbelítov

Zbenice

Zběšičky

Zbilidy

Zbinohy

Zbiroh

Zbizuby

Zblovice

Zborov

Zborovice

Zborovy

Zbožíčko

Zbraslav

Zbraslavec

Zbraslavice

Zbrašín

Zbůch

Zbuzany

Zbyslavice

Zbýšov

Zbýšov (orp Čáslav)

Zbýšov (orp Slavkov u Brna)

Zbytiny

Zděchov

Zdechovice (orp Nový Bydžov)

Zdechovice (orp Přelouč)

Zdelov

Zdemyslice

Zdeňkov

Zderaz

Zdětín (orp Mladá Boleslav)

Zdětín (orp Prostějov)

Zdiby

Zdice

Zdíkov

Zdislava

Zdislavice

Zdobín

Zdobnice

Zdounky

Zduchovice

Zelená Hora

Zelenecká Lhota

Zeleneč

Zemětice

Zhoř (orp Jihlava)

Zhoř (orp Milevsko)

Zhoř (orp Stříbro)

Zhoř (orp Tišnov)

Zhoř u Mladé Vožice

Zhoř u Tábora

Zhořec

Zichovec

Zlámanec

Zlatá

Zlatá Koruna

Zlatá Olešnice (orp Tanvald)

Zlatá Olešnice (orp Trutnov)

Zlaté Hory

Zlátenka

Zlatníky

Zlatníky-Hodkovice

Zlechov

Zlín

Zliv

Zlobice

Zlončice

Zlonice

Zlonín

Zlosyň

Zlukov

Znětínek

Znojmo

Zruč nad Sázavou

Zruč-Senec

Zubčice

Zubří

Zubří (orp Nové Město na Moravě)

Zubrnice

Zvánovice

Zvěřínek

Zvěrkovice

Zvěrotice

Zvěstov

Zvěstovice

Zvíkov (orp České Budějovice)

Zvíkov (orp Kaplice)

Zvíkovec

Zvíkovské Podhradí

Zvole (orp Bystřice nad Pernštejnem)

Zvole (orp Černošice)

Zvole (orp Zábřeh)

Zvoleněves

Zvolenovice

Zvotoky

Žabčice

Žabeň

Žabonosy

Žabovřesky

Žabovřesky nad Ohří

Žacléř

Žádovice

Žákava

Žákovice

Žáky

Žalany

Žalhostice

Žalkovice

Žamberk

Žampach

Žandov

Žár

Žáravice

Žarošice

Žárovná

Žatčany

Žatec

Žatec (orp Telč)

Ždánice

Ždánice (orp Bystřice nad Pernštejnem)

Ždánice (orp Kolín)

Ždánov

Žďár (orp Blansko)

Žďár (orp Jindřichův Hradec)

Žďár (orp Mnichovo Hradiště)

Žďár (orp Písek)

Žďár (orp Rakovník)

Žďár nad Metují

Žďár nad Orlicí

Žďár nad Sázavou

Žďárec

Žďárek

Žďárky

Žďárná

Ždírec (orp Blovice)

Ždírec (orp Česká Lípa)

Ždírec (orp Havlíčkův Brod)

Ždírec (orp Jihlava)

Ždírec nad Doubravou

Žebrák

Žehuň

Žehušice

Želatovice

Želechovice

Želechovice nad Dřevnicí

Želeč (orp Prostějov)

Želeč (orp Tábor)

Želenice (orp Most)

Želenice (orp Slaný)

Želešice

Želetava

Želetice (orp Kyjov)

Želetice (orp Znojmo)

Železná

Železná Ruda

Železné

Železnice

Železný Brod

Želiv

Želivsko

Želízy

Želkovice

Želnava

Ženklava

Žeranovice

Žeravice

Žeraviny

Žerčice

Žeretice

Žermanice

Žernov (orp Náchod)

Žernov (orp Turnov)

Žernovice

Žernovník

Žerotice

Žerotín (orp Louny)

Žerotín (orp Šternberk)

Žerůtky (orp Boskovice)

Žerůtky (orp Znojmo)

Žichlínek

Žichovice

Židlochovice

Židněves

Židovice (orp Jičín)

Židovice (orp Roudnice nad Labem)

Žihle

Žihobce

Žilina

Žilov

Žim

Žimutice

Žinkovy

Žirov

Žirovnice

Žíšov

Žitenice

Žítková

Žitovlice

Živanice

Životice

Životice u Nového Jičína

Žiželice (orp Kolín)

Žiželice (orp Žatec)

Žižice

Žižkovo Pole

Žlebské Chvalovice

Žleby

Žlunice

Žlutava

Žlutice

Žulová

Žumberk

Županovice (orp Dačice)

Županovice (orp Dobříš)

1 | 2 | 3 | 4 | .. | 762 | »