Chrudim: Desatero problémů města očima mladé generace

CITY JSI TY! aneb ZDRAVÉ MĚSTO pohledem mladých. Zdravá města a regiony dlouhodobě spolupracují se svými mladými obyvateli nejen na konkrétních kampaních či akcích, ale i na plánování toho, co se má v té či oné obci zlepšit. Tzv. Mladá fóra, kde jsou účastni žáci a studenti základních středních škol, již standardně ve Zdravých městech doplňují podobně laděné akce s "dospěláky".

ŠVÝCARSKO: Hodnocení dopadů na zdraví  (HIA)

Hodnocení dopadů na zdraví (HIA)

ŠVÝCARSKO: Kanton ŽENEVA a VAUD: Příručka pro zelené nakupování

Kanton ŽENEVA a VAUD: Příručka pro zelené nakupování