• další portály..
  • ..
  • .
Home
galerie
udržitelného
rozvoje
Vyber téma:-- vše --
Správa věcí veřejných a územní rozvoj Životní prostředí Udržitelná spotřeba a výroba Doprava a mobilita Zdraví Místní ekonomika Vzdělávání a výchova Kultura, volný čas Sociální prostředí Globální odpovědnost Venkov, krajina, zemědělství

galerie udržitelného rozvoje

Chrudim: Pečovatelská služba non-stop

Potřeby klientů pochopitelně nejsou a ani nemohou být časově omezeny, proto je nyní pečovatelská služba v domácnostech klientů dostupná 24 hodin denně a 365 dní v roce. Služba není určena pouze seniorům!

Nově je služba dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce a to po předchozí domluvě, která je pro nastavení služby nezbytná.

Pečovatelskou službu poskytujeme občanům, kteří se z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení ocitli v situaci, kdy potřebují podporu v péči o vlastní osobu a o domácnost. Nejsme pobytové zařízení, naší snahou je pomoci klientovi setrvat co nejdéle doma, kde je mu nejlépe. Vyvracíme předsudek, že pečovatelská služba je určena pouze seniorům.
Kontakt na Zdravé město

Související témata ...

Zdravotní služby, pojišťovny
i
Příklady dobré praxe nemají charakter zpravodajství o aktuálním dění. Jedná se o aktivity, které mohou být staršího data, ale přesto jsou inspirativní. Jejich zveřejnění v Galerii udržitelného rozvoje, na stránce Dobrá praxe nebo v Inspiromatu NSZM nemá souvislost s datem jejich realizace. Texty článků jsou ponechány v původním čase a situaci.
Použité fotografie a obrázky jsou poskytnuty jednotlivými municipalitami, případně se jedná o ilustrační foto z oficiálně přístupných zdrojů.

Nejčtenější dobrá praxe

Valašské Meziříčí: Domácí paliativní péče - pilotní projekt

Domácí paliativní péče - pilotní projekt

Valašské Meziříčí

Chrudim: Nový domov pro seniory s Alzheimerovou chorobou

Nový domov pro seniory s Alzheimerovou chorobou

Chrudim

Praha-Libuš: První stacionář pro nemocné Parkinsonovou chorobou

První stacionář pro nemocné Parkinsonovou chorobou

Praha-Libuš

Prachatice: Hospic nabízí domácí péči o nemocné

Hospic nabízí domácí péči o nemocné

Prachatice

Dobřany: Zdravotní středisko nad supermarketem - ojedinělý projekt

Zdravotní středisko nad supermarketem - ojedinělý projekt

Dobřany

Chrudim: Pečovatelská služba non-stop

Pečovatelská služba non-stop

Chrudim