Chrudim: Pečovatelská služba non-stop

Potřeby klientů pochopitelně nejsou a ani nemohou být časově omezeny, proto je nyní pečovatelská služba v domácnostech klientů dostupná 24 hodin denně a 365 dní v roce. Služba není určena pouze seniorům!

Nově je služba dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce a to po předchozí domluvě, která je pro nastavení služby nezbytná.

Pečovatelskou službu poskytujeme občanům, kteří se z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení ocitli v situaci, kdy potřebují podporu v péči o vlastní osobu a o domácnost. Nejsme pobytové zařízení, naší snahou je pomoci klientovi setrvat co nejdéle doma, kde je mu nejlépe. Vyvracíme předsudek, že pečovatelská služba je určena pouze seniorům.

Související témata ...

Zdravotní služby, pojišťovny

Val. Meziříčí: Domácí paliativní péče - pilotní projekt

Domácí paliativní péče - pilotní projekt