• další portály..
  • ..
  • .
Home
galerie
udržitelného
rozvoje
Vyber téma:-- vše --
Správa věcí veřejných a územní rozvoj Životní prostředí Udržitelná spotřeba a výroba Doprava a mobilita Zdraví Místní ekonomika Vzdělávání a výchova Kultura, volný čas Sociální prostředí Globální odpovědnost Venkov, krajina, zemědělství

galerie udržitelného rozvoje

Havlíčkův Brod: Tradiční "Trh řemesel"

Přes pesimistické předpovědi počasí téměř po celou dobu trvání oblíbeného jarního 54. TRHU ŘEMESEL V PARKU BUDOUCNOST svítilo slunce. Odhady tipují deset tisíc návštěvníků - ti přicházejí z různých částí města nebo naopak přijíždějí, často i ze vzdálených koutů Čech, Moravy či dokonce Slovenska. Oblíbenou akci zpestřil doprovodný program na dvou pódiích v parku Budoucnost. Město Havlíčkův Brod se od ledna 2016 zapojilo do projektu "Zdravé město a místní Agenda 21".Trh řemesel je jednou z aktivit tohoto projektu, která je příkladem komunitní spolupráce, neboť do realizace město zapojilo partnery nejen z podnikatelské sféry, ale také příspěvkové a neziskové organizace.
Kontakt na Zdravé město
i
Příklady dobré praxe nemají charakter zpravodajství o aktuálním dění. Jedná se o aktivity, které mohou být staršího data, ale přesto jsou inspirativní. Jejich zveřejnění v Galerii udržitelného rozvoje, na stránce Dobrá praxe nebo v Inspiromatu NSZM nemá souvislost s datem jejich realizace. Texty článků jsou ponechány v původním čase a situaci.
Použité fotografie a obrázky jsou poskytnuty jednotlivými municipalitami, případně se jedná o ilustrační foto z oficiálně přístupných zdrojů.

Nejčtenější dobrá praxe

Strašín: Cyklus publikací "Vůně dobrot z podhůří Šumavy"

Cyklus publikací "Vůně dobrot z podhůří Šumavy"

Strašín

Orlová: Prázdninový maratón

Prázdninový maratón

Orlová

Letovice: Festival 3+1

Festival 3+1

Letovice

Vsetín: Kampaň "Den seniorů"

Kampaň "Den seniorů"

Vsetín

Hlučín: "Kluby klubům" - pravidelná setkání seniorů z širokého okolí

"Kluby klubům" - pravidelná setkání seniorů z širokého okolí

Hlučín

Hlučín: Burza kroužků pro děti a mládež

Burza kroužků pro děti a mládež

Hlučín