Havlíčkův Brod: Tradiční "Trh řemesel"

Přes pesimistické předpovědi počasí téměř po celou dobu trvání oblíbeného jarního 54. TRHU ŘEMESEL V PARKU BUDOUCNOST svítilo slunce. Odhady tipují deset tisíc návštěvníků - ti přicházejí z různých částí města nebo naopak přijíždějí, často i ze vzdálených koutů Čech, Moravy či dokonce Slovenska. Oblíbenou akci zpestřil doprovodný program na dvou pódiích v parku Budoucnost. Město Havlíčkův Brod se od ledna 2016 zapojilo do projektu "Zdravé město a místní Agenda 21".Trh řemesel je jednou z aktivit tohoto projektu, která je příkladem komunitní spolupráce, neboť do realizace město zapojilo partnery nejen z podnikatelské sféry, ale také příspěvkové a neziskové organizace.
Inspirace nemají charakter zpravodajství o aktuálním dění. Jedná se o aktivity, které mohou být staršího data, ale přesto jsou inspirativní. Jejich zveřejnění v Galerii udržitelného rozvoje, na stránce Dobrá praxe nebo v Inspiromatu NSZM nemá souvislost s datem jejich realizace. Texty článků jsou ponechány v původním čase a situaci.

Nejčtenější inspirace

Cyklus publikací "Vůně dobrot z podhůří Šumavy"

Strašín

Prázdninový maratón