• naše weby..
  • ..
  • .
Home
galerie
udržitelného
rozvoje
Vyber téma:-- vše --
Správa věcí veřejných a územní rozvoj Životní prostředí Udržitelná spotřeba a výroba Doprava a mobilita Zdraví Místní ekonomika Vzdělávání a výchova Kultura, volný čas Sociální prostředí Globální odpovědnost Venkov, krajina, zemědělství

galerie udržitelného rozvoje

Moravská Třebová: Rozkvetlé město

Zdravé město Moravská Třebová pořádá každoročně ve spolupráci s Českým zahrádkářským svazem soutěž o nejkrásnější rozkvetlou zahrádku, okno či balkon. V letošním roce jsme hodnotili 201 fotografií. O víkendu budou předány ceny 12 majitelům nejkrásněji rozkvetlým oknům a zahrádkám. Kromě toho jsme ocenili dobrý nápad zaměstnanců Sociálních služeb Moravská Třebová - "Zahrádku na kolečkách" - tzn. záhon květin na speciálně upraveném stole, který může zajet k imobilním klientům - viz foto. Za tento dobrý nápad mají od nás speciální čestné uznání.
Kontakt na Zdravé město

Kontakt...

Ludmila Lišková
i
Příklady dobré praxe nemají charakter zpravodajství o aktuálním dění. Jedná se o aktivity, které mohou být staršího data, ale přesto jsou inspirativní. Jejich zveřejnění v Galerii udržitelného rozvoje, na stránce Dobrá praxe nebo v Inspiromatu NSZM nemá souvislost s datem jejich realizace. Texty článků jsou ponechány v původním čase a situaci.
Použité fotografie a obrázky jsou poskytnuty jednotlivými municipalitami, případně se jedná o ilustrační foto z oficiálně přístupných zdrojů.

Nejčtenější dobrá praxe

Strakonice: Soutěž "Rozkvetlá okna Strakonic"

Soutěž "Rozkvetlá okna Strakonic"

Strakonice

Orlová: Prázdninový maratón

Prázdninový maratón

Orlová

Letovice: Festival 3+1

Festival 3+1

Letovice

Tábor: Zahradní úpravy kruhových křižovatek na území města

Zahradní úpravy kruhových křižovatek na území města

Tábor

Prachatice: Budování přístřešků na kontejnery

Budování přístřešků na kontejnery

Prachatice

Hlučín: "Kluby klubům" - pravidelná setkání seniorů z širokého okolí

"Kluby klubům" - pravidelná setkání seniorů z širokého okolí

Hlučín