Praha 8: Diskuse o budoucnosti Palmovky

Městská část Praha 8 uspořádala v pondělí 5. června 2017 na Palmovce celodenní komponovanou akci s názvem „Udržitelně o Neudržitelné Palmovce“. V jejím programovém rámci se na Palmovce představily organizace zabývající se globálními tématy udržitelného rozvoje, byla zahájena výstava s názvem „Palmovka: kdy, když ne teď“, představily se projekty studentů z místních škol, probíhaly prohlídky Synagogy na Palmovce a v podvečer proběhla debata o budoucnosti Palmovky. Akce se konala v rámci Evropského týdne udržitelného rozvoje.

Kontakt...

iva.hajkova@praha8.cz
Inspirace nemají charakter zpravodajství o aktuálním dění. Jedná se o aktivity, které mohou být staršího data, ale přesto jsou inspirativní. Jejich zveřejnění v Galerii udržitelného rozvoje, na stránce Dobrá praxe nebo v Inspiromatu NSZM nemá souvislost s datem jejich realizace. Texty článků jsou ponechány v původním čase a situaci.

Nejčtenější inspirace

Hodnocení dopadů na zdraví (HIA)

Finanční podpora MA21 ze strany samosprávy [kritérium MA21 č. 9]

Ústí nad Labem