Roudnice n.L.: Letní výtvarné dílny v galerii

Všechny děti si užívají volných dnů a rodiče si někdy nevědí rady, jaký program dětem připravit a jak je zabavit. Stejně jako jiné organizace, zaměřující se na volnočasové aktivity pro děti a mládež, tak i roudnická galerie v období prázdnin připraví Letní výtvarné dílny pro malé i velké školáky (od 6 do 15 let), kteří mají rádi výtvarnou tvorbu a umění. Děti mohou absolvovat různá témata dílen během všech čtyř dnů, nebo si vybrat jen některé dny či jeden den.

Tvořit budeme přímo v expozici, ve výtvarném ateliéru i v parku před galerií. V průběhu dílen se děti dozvědí o práci v galerii, historii naší budovy, dějinách umění, a jednotlivých uměleckých směrech a tendencích. Objevíme spolu nové techniky, materiály a výtvarné postupy po vzoru významných umělců přímo před originály.

Orlová: Prázdninový maratón

Prázdninový maratón

Orlová

Letovice: Festival 3+1