• další portály..
  • ..
  • .
Home
galerie
udržitelného
rozvoje
Vyber téma:-- vše --
Správa věcí veřejných a územní rozvoj Životní prostředí Udržitelná spotřeba a výroba Doprava a mobilita Zdraví Místní ekonomika Vzdělávání a výchova Kultura, volný čas Sociální prostředí Globální odpovědnost Venkov, krajina, zemědělství

galerie udržitelného rozvoje

Roudnice n.L.: Letní výtvarné dílny v galerii

Všechny děti si užívají volných dnů a rodiče si někdy nevědí rady, jaký program dětem připravit a jak je zabavit. Stejně jako jiné organizace, zaměřující se na volnočasové aktivity pro děti a mládež, tak i roudnická galerie v období prázdnin připraví Letní výtvarné dílny pro malé i velké školáky (od 6 do 15 let), kteří mají rádi výtvarnou tvorbu a umění. Děti mohou absolvovat různá témata dílen během všech čtyř dnů, nebo si vybrat jen některé dny či jeden den.

Tvořit budeme přímo v expozici, ve výtvarném ateliéru i v parku před galerií. V průběhu dílen se děti dozvědí o práci v galerii, historii naší budovy, dějinách umění, a jednotlivých uměleckých směrech a tendencích. Objevíme spolu nové techniky, materiály a výtvarné postupy po vzoru významných umělců přímo před originály.

i
Příklady dobré praxe nemají charakter zpravodajství o aktuálním dění. Jedná se o aktivity, které mohou být staršího data, ale přesto jsou inspirativní. Jejich zveřejnění v Galerii udržitelného rozvoje, na stránce Dobrá praxe nebo v Inspiromatu NSZM nemá souvislost s datem jejich realizace. Texty článků jsou ponechány v původním čase a situaci.
Použité fotografie a obrázky jsou poskytnuty jednotlivými municipalitami, případně se jedná o ilustrační foto z oficiálně přístupných zdrojů.

Nejčtenější dobrá praxe

Orlová: Prázdninový maratón

Prázdninový maratón

Orlová

Letovice: Festival 3+1

Festival 3+1

Letovice

Vsetín: Kampaň "Den seniorů"

Kampaň "Den seniorů"

Vsetín

Hlučín: "Kluby klubům" - pravidelná setkání seniorů z širokého okolí

"Kluby klubům" - pravidelná setkání seniorů z širokého okolí

Hlučín

Hlučín: Burza kroužků pro děti a mládež

Burza kroužků pro děti a mládež

Hlučín

Dobříš: Městské jarmarky - podpora města pro místní podnikatele a NNO

Městské jarmarky - podpora města pro místní podnikatele a NNO

Dobříš